la roche-posay

Príspevok v téme: la roche-posay
sasia

Ma niekto skusenosti z kremom od la roche-posay EFFACLAR DUO?????
dala mi ho kozna lebo ho mam nahraditi skinorenom ale nikdy som ho nemala preto chcem vediet ci sa oplati ak tak vela stoji

a este mejkap TOLERIANE TEINT FLUID mam by byt na oil free texture takze idealny na mastnu plet... budem rada ak poradite :D dakujem

maria15

toleriane je super,ale čo ma sklamalo-odtiene..i ten prvý je pre tie,čo sa neopaľujú tmavý.a myslím,že idú viac do oranžova ako do bežova :/

eviik

effaclar je fajn, pouzivala som ale len chvilu takze neviem ako to je pri dlhodobom pouzivani - mam take skusenosti, ze vzdy mi vsetko zaberalo isty cas a potom prestalo - aj predpisane od koznej, aj normalne zakupena kozmetika.
teraz uz dlhsiu dobu pouzivam bioderma sebium - cistiaci penivy gel na tvar a krem AI a som maximalne spokojna!! takto vyrazne dobru plet a taku dlhu dobu som nemala uz niekolko rokov. a ak sa mi v case pri menstruacii aj nahodou nieco vyskytne, rychlejsie sa to hoji a nie je to take vyrazne (a hlavne nie tak vela).
treba skusit, vela stastia :)

sasia

vzorku mi nedala lebo nemala,mam len ten papier kde su vsetky produkty.Ale mozno v lekarni budu mat,skusim sa opytat. :D

jajkafr

sasia
neviem ako je to s krémom Effaclar duo ale ja používam od tejto firmy krém Nutritic lebo mám suchú a veľmi citlivú pleť... na väčšinu krémov reagujem alergicky na tento zatiaľ nie... som s ním spokojná... a kožná ti nedala vzorku?
sestra má akné a ona používala krém od biodermy v zelenom obale a veľmi si chválila