hladám kámošky na chudnutie

Príspevok v téme: hladám kámošky na chudnutie
fifina30

ahojte žienky,
hladám žienky, ktoré chcú tiež schudnúť ako ja,chcela by som, aby sme spolu cvičili, hovorili si ako a koľko chudneme. Pred tehotenstvom som vážila 6Okg....pribrala som 25kg....teraz vážim 74 a chcem sa vrátiť na pôvodnú váhu...kto sa hlási to so mnou skúsiť...budem veľmi rada

poplar

pre fifina30,
suhlasim, co napisala lilianka...tu ta nikdo velmi nepodpori...preto som sa pytala odkial si...nemyslela som nejake sustavne stretavanie...ale tak OK...

lilianka19

fifina ja ti poradim len tolko ze utekaj prec..... myslim to v dobrom... radsej nech ta podporuje anzel rodina... tu sa ti to nepodari,.... pretoze tebe sa bude daruit prides na net a ta alebo henta ti napise ze sa jej to znova nepodarilo a budes sa citit aj ty zle
aspon moja skusenost samej sa mi podarilo schudnut ale ked som chodila tu tak to bola katastrofa kazdy druhy den som to pokazila

fifina30

nemyslím sa spolu stretávať, ale písať si kedy začíname,ako cvičíme,navzájom sa povzbudzovať...neverím tomu, že by nás bolo trebárs pať z rovnakého mesta a ešte sa stretávať osobne, ked každý má prácu, rodinu..tak prostredníctvom netu som chcela toto skúsiť...tento týžden som schudla 2kg, ale potrebujem niekoho aby som mala pevnú vôľu.