Podla kamaratky niesom normalna.... pomoc

Príspevok v téme: Podla kamaratky niesom normalna.... pomoc
bubu123

moja kamaratka ma trochu nadvahu a ja mam zas 162cm a 48 kg teraz sme spolu zacali chudnut, lenze dnes ona prisla s mliecnou dietou a ja som jej to hned vyvratila a vznikla z toho hadka, ona presla na diety a povedala ze ja nechapem ake je to, lenze ani ja nemam taku postavu ako chcem, moja vaha mi vyhovuje ale mam tuk na bruchu a na stehnach tak sa snazim zdravsie stravovat a sportujem a pijem len vodu, dnes ked som odmietla kolac mi povedala ze som uplne chora, ja len chcem mat sexi postavu do plaviek, som naozaj niak psychicky na tom zle alebo len ona prehana?? lenze teraz neviem ci sa mam vratit k mojmu staremu stravovaniu jem vsetko a kedy chcem......je to tazke menit so zivotny styl ked ta nikto nepodpori, dnes sme sa uz trosku udobrili a povedali sme ze uz o tom nebudeme hovorit, je mi divne sa hadat o takychto blbostiach, myslite ze je chyba na mpojej strane??

bubu123

to poznam velmi dobre..... ale tiez mam v triede kamosku ktorej ja zas zavidim jej postavu, je odo mna vysia, postavu ma uzasnu a k tomu je este pekna a tiez mi to pride divne ked ona zacne hovorit aka je tlsta a skareda, kazdy sme iny, originalny :)

zuzic

pozri napriklad odo mna nechce tiez zobrat ale mam pocit ze je to preto lebo som schudla 7kg a ona nabrala...mam taky pocit akoby ma niekedy nenavidela a niekedy ide za mnou plakat a prosi o pomoc aj v inych veciach...ked som mala obdobie ze som nic nejedla lebo som bola chora tak mi zacala zavidiet aj moju chorobu...tak isto aj moju nechut do jedla..jednoducho spolu s vahou jej klesa aj vztah ku mne aj nalada...niekedy je tazke ju pochopit taktiez ked neviem preco sa tak na mna upela a ked je jej zle chodi len za mnou ked dobre kasle na mna:) nechapem ju niekedy...

zuzic

mno vies ani spoluziacka nemala najskor moc nadvahu...len raz chcela rychlo schudnut a nabrala o 3 viac. nastvala sa a potom o 5 viac...a takto to islo az ma poriadnu nadvahu..a tou bulimiou to "zabila" ale nastastie to nezaslo daleko porozpravala som jej poukazovala fotky, povedala som jej ako pride o vlasy, zlyhaju organy bohvieco vsetko som si este aj vymyslela a kedze vie ze sa trochu vyznam tak to zobrala a nechala tak...ale na normale chudnutie som ju nidky nedostala:( vies co si myslim ze tvoja kamaratka by to mozno zobrala od niekoho s nadvahou keby jej povedal o spravnom chudnuti, ma komplex a od teba to bere ze ty jej nerozumies lebo mas ukazkovu vahu...keby som jej napriklad poslala tu moju spoluziacku ktora je dost pri sebe aby jej porozpravala kolko kil nabrala nezmyslenymi dietami od nej by to mozno zobrala a zacali by spolu normalne chudnut...nema niekoho takeho?

bubu123

zuzic: a presne toto nechcem aby sa stalo aj jej, lenze ona stale ze netusim ake to je, ze ona z toho schudne....skusim s nou sa po skole co najdlhsie prechadzat, ale myslim ze niaku velku nadvahu nema

zuzic

bubu aj mna mama prekrmuje odkedy nejem:) ale netreba sa vzdat, u nej je chyba a ten pohyb teda pokial moze mala by sa hybat. moja spoluziacka ma to iste nehyba sa len skusa diety a potom nabere naspat lebo ma dost velku nadvahu a chce co najskor schudnut tak skusa vsetko co sa da len co najrychlejsie. potom skocila na bulimiu a teraz je zas na nejakej nezmyselnej diete...a stale pribere naviac a je nestastna...

bubu123

dakujem za podporu, sak nic take zle nerobim jem vela ovocia a zeleniny a vela pohybu

Tucnucka:ma ani nenapadlo ze to moze byt aj kvoli niecomu takemuto, lenze ona skusa vsetky tie nezmyselne mliecne diety a na cely pohyb kasle ale ja jej cem dobre, sice je pravda ze zato moze aj jej mama lebo ona je jedinacik a rodicia su rozvedeni, tak ju mama prekrmuje

Tucnucka

Tiez mam kamosku,ktora ma 166cm a 46kg a ked si ideme kupit plavky,tak nadava ze je tucna,ma faldy na bruchu,musi zhodit atd.Nechapem to lebo je ako doska.Ani zadok,ani brucho,nic.
Vie ma to nastvat,pretoze ja mam o 25kg viac ako ona.A mne povie,vyzeras super.
Takze ako vnima dievcata s vahou nad 70kg,ked seba vnima ako tucnu?
Baby neblaznite,pod 50kg pre dievca,ktore nechodi na ZS je velmi velmi malo.
Preco chces chudnut?
Mas pcoit,ze si tucna?Neverim,ze mozes mat nejaky tuk na stehnach,to pri takej vahe nejde.
Radsej priber aspon na 53-53kg.Aby si bola v plavkach sexi,kostnaty zadok a brucho s vyrysovanymi rebrami,nie je sexi.