ZA DVA TYZDNE SCHUDNUT 4 KG?AKO???!!p.s:je to strasne surne

chudnete

Cítite sa unavený a vyčerpaný? Potrebujete znížiť svoju váhu alebo viete o niekom, kto by to potreboval? Produkty na prírodnej báze, Vám s týmto problémom pomôžu (garancia vrátenia peňazí). Všetko o diéte, chudnutí, zdravých potravinách, vážení a pohybe, regenerácii tela. Ako správne a zdravo znižovať hmotnosť, vyhrať nad nadváhou a obezitou, kalorické hodnoty. Ponúkam Vám bezplatné osobné poradenstvo, analýzu stavby tela zdarma a garantujem Vám zredukovanie váhy a celkovú regeneráciu tela.

Viac informácií na -odkaz odstránený-
e-mail: mlynarcik@post.sk

smejka1

mne to davaju najavo sprosti spoluziaci,ktori ma nemaju radi ale ja im poviem ze "zlatko ty tiez nie si nejaky fesacik tak drz hubu:-Da daju pokoj.do mna nik necube..a ked hej tak ho zbijem:D

savage

smejka1 .... no ved ja ,,priblizne\" tiez .... ale ja mam take co ti daju aj pocitit tvoje nedostatky krasy a to je hnus ....

savage

ja mam 156 cm a 52 kg... snazim sa schudnut... ja viem nieje to ,,zle" ale boky zadok a stehna mam vacsie a hneva ma to pri mojich chudunkych spoluziackach.... kamaratkach

smejka1

POPSY
teraz som tho napisala..163cm,73 kg, 12 rokov..ale chapem ze ma chce usmernit,ale ked si to JA neuvedomim,tak krik nepomoze..a ja som sa o tho viac krat dala,ale som vzdy pribrala naspet vsetko

smejka1

ASUTRO
tak to na mne vidno nie?!mam vahu 73kg,uz,a 163cm,okolo..mi nevrav ze uu podla toho sa neda zistit ze mam nadvahu...nemam zvyeny cholesterol nic z krvi nezistili,len mam nadvahu ktoru musim zhodit ...a ked som u nej a neschudnem,ba ci priberiem,tak krici..

veronika

ahojte,mam 22 rokov,od leta beriem antidepresiva, a este v lete, ked som sa citila najhorsie, teda este niekedy v juni, som vazila 44 kg, pricom moja povodna vaha bolo okolo 48, 49 kg. odkedy som brala lieky, uz ich beriem vyse 7 mesiacov, som pribrala z tych 44kg na 57-58.uz ma to zacina dost stvat, sice je fajn, ze mam konecne prsia s obvdodom 90, ale pri mojej vyske 160 mam zadok 101 cm a nechutnu pneumatiku na bruchu. myslite, ze ma vyznam drzat dietu, ked este beriem,a planujem brat antidepresiva asi polroka??..lebo som nasadila oddnes dietu , pijem dva kokteily herbalife s chutou vanilky ako nahradu ranajok a vecere..a neviem, ci robim dobre. ci takto nemam tendenciu schudnut drasticky, lebo este aj cvicim kickbox, teda zacala som, aj kalanetiku. a potrebujem pevne nervy, lebo ma cakaju statnice coskoro, tak co, poradite mi, ci mam pockat s dietou, alebo ju len nejak upravit,ze schudnut tak 5kg, to by hadam nevplyvnilo moc moju psychiku zas?co myslite??

popsy

tak to nemas moc dobru doktorku, ale na druhej strane ta mozno chce len takymto sposobom donutit schudnut, ak mas teda nadvahu...kolko merias a vazis a kolko mas rokov?