Laska(?)

Príspevok v téme: Laska(?)
annjelik

mam chlapca do ktoreho som sa zalubila okamzite ako som ho spoznala, z jeho strany boli tiez sympatie, je to uz takmer 4 mesiace co sme spolu, hovori mi ze ma lubi a planuje to so mnou aj do buducnosti, ale co ma trapi je to ze ja ho strasne milujem, a myslim ze on len zlomok z toho co ja jeho, je to u kazdeho individualne? ze moze clovek milovat tak strasne ako ja, az po dlhsej dobe? ci ak to nepride na zaciatku tak uz vobec? alebo kazdi to citi inak? ze je to maximum z jeho strany? lebo ak nie, tak potom v tom nevidim nejaky zmysel, casom pochopi ze mu to nedava tolko co by malo, a ja nebudem cakat kedy si zamiluje do nejakej inej tak ako som ja do neho. prosim o vase skusenosti, nazory. srdecna vdaka

uhlie

Tak potom nechapem, na co sa vlastne pytas. Ci si pre neho zaujimava, alebo nie vie len on. Ako to mame vediet my?

Nechapem preco chete riesit osobne problemy na verejnom fore. To sa predsa neda.

annjelik

ved ano to ma napadlo, na zaciatku som bola zaujimava, len teraz nwm ze ci to stale plati, je to dost komplikovana osoba aspon ja ho tak vidim ta moja druha polovicka. a nejde o to ze po rokoch sme spolu 4 mesiace

uhlie

anjel,

videla si uz niekedy par, ktory je spolu povedzem viac ako 3 roky, aby stale po sebe pozerali, cucmali sa a skakali po sebe do postele? Ja nie. A to som bol 2 krat zenaty. Sruha moznoest je, ze nie si pre neho nejak extra zaujimava.

krissak

neboj sa ....ak je este mladsii ako 20 rokov...tak nedavam tomu viac ako rok...chlapci a zeny su v jednej veci rovnaky...ak prestane nas zaujimat nasa laska...hladame dalej...ja som tiez par krat svojim priatelkam hned hovoril ze ich lubkam a tak...vsetko kvoli intivnosti...takze ak si s nim este nic take nemala tak to bude kvoli tomu...dalsia moznost je ta ze je prilis velky dobrak..ak mu das vsetko nemas mat preco strach...ved ked nam nic nechyba tak preco dalej hladat...

annjelik

uhlie nechapem preco si myslis ze by som to tu neriesila, sice milujem, ale slepa niesom a aj trosku racionalneho zmyslania mi este zostalo.

Andrej12

ja napr dokazujem svojej polovicke ze ju silno milujem a ja som typ chlapca co to tiez potrebuje citit ze to je s obobch stran take iste ale to podla mna zalezi aj od cloveka niekto svoje emocie dava menej na povrch

uhlie

Urcite by si sa s nim mala rozist. Ak ta miluje o stupen menej a ty jeho o dva stupne viacej, ako je statisticky priemer, tak je to neriesitelny problem.Ale zase si myslim, ze keby si ho ty nejak extra milovala, tak by si to tu neriesila.

isabella

ak vacsie problemy v tom vztahu nemas, len sa zaoberat tym, ze ta nelubi nejak sialene, tak si stastna a nezaoberaj sa tym radsej...
moze mat vazne zle skusenosti... sice je aj opacny pripad, ze su taki co to tvrdia, lebo sa nechcu viazat a potom partnerom ublizuju, ale ak si stastna teraz, tak to nie je tvoj pripad... nepitvaj to zbytocne