Akné

lenkaa123456

caje hlavne na precistenie by sa mali pit pomaly. napr. pol litra caju pit cely den! ked to clovek vypije naraz, nema to ziadny ucinok. treba ho pit pomaly a postupne. ucinky caju sa prejavia po 2 az 3 mesiacoch. treba mat na pamati aj to ze jeden druh caju sa nemoze pit kazdy den . treba si robit aspon 2tydnove prestavky

lujzika

súhlasím so simkou111, lebo ak má človek zanesené črevá, odrazí sa to i na jeho pleti.. tiež pijem každé ráno nalačno pol litra žihlavového čaju, je to dobrá forma očisty :D mne sa pleť o 100% zlepšila až po peelingu, ako som už písala.. spomínané mastičky od kožnej mi nepomáhali. no ako komu:) každý sme iný a na kažkého platí inšie..

simka111

Jednoznacne by mala ist ku koznej.Ja som mala 4 roky problemy s pletou,vyskusala som plno veci z drogerie,ale nakoniec mi pohohly kremy od koznej,mala som skinoren a eryfluid,teraz mi zmenila na duac gel a effaclar.
A domaci recept:prhlava na pitie aj na umyvanie tvare,jest vela ovocia,zeleniny a pit vela vody,bielych neochutenych jogurtov pretoze cistia creva a udrziavaju vnutornu rovnovahu v crevach,hovori sa ze to co v črevach toto na pleti. Vela stastia :D :D

mya111

odporucam novu vodu od Garnier stoji okolo 5€ no je skutocne vyborna, po par pouzitiach uz bolo vidiet ucinky :)