Mykoza-vyskúšala som už všetko

elegia

Dievčatá, ďakujem Vám všetkým za rady.. Jediné čo som ale z nich neskúsila sú tie lieky na imunitu, i keď teraz užívam IMUNOR, ale nezdá sa mi, že by sa stal zázrak, boli tri ampulky, teraz mi ostáva posledná, čiže vrelo pochybujem..
A Micomax je pre mňa ako vypiť vodu.. Ten nepomohol vôbec v ničom..!
PS: partnera nemám..

nikola.p

moje neustale sa vracajuce kvasinky na ktore nic nepomahalo ako zarakom zmizli ked mi zubar vytrhol zub pod ktorym som mala hnisave lozisko... ked mi ho vytrhol mykoza proste sama zmizla... uz som to viac krat citala,ze je treba sa dat prehliadnut aj zubarovi ak su taketo neustupujuce kvasinky, mna ziadny zub nebolel ani nic len som proste isla nahodne na prehliadku a zubar sa mi povrtal v tom zube lebo sa mu tam nieco nezdalo a mal pravdu, odvtedy je to uz vyse pol roka som nemala s kvasinkami ziadny problem...

silanka

mne osobne pomohol pharmatex.nebrala som ho zamerne na mykozu ale ako sposob antikoncepcie a aj ked ho uz nepouzivam nic ma netrapi :)

milusca

Mykozami trpim aj ja. Kazde dva-tri tyzdne uz riadne dlho. Teraz som zacala s poriadnou terapiou- beriem Fluconazol tabletku kazdy den po dobu jedneho mesiaca. 30 tabletiek ma stalo 5 dolarov. Zatial som uzila 8 tabletiek, som zvedava, ci to pomoze. Zacala som brat silne probiotika. Kazdy den vypijem activiu od dannone alebo zjem kefir, co ma plno dobrych kultur. Lekarka mi zobrala ster na typizaciu kvasiniek aj krv na to, ci ju nemam zamorenu kvasinkami. Vysledky este nemam. Dufam, ze sa toho zbavim, lebo mi to uz lezie na city.

croupadour

ja som už tiež hocičo vyskúšala aj lekár mi predpísal, ale nepomohlo, no naposledy som si kúpila tú spomínanú tabletku mikomax, na druhý deň aplikovala canesten tabletku a krém asi 2_3 týždne a potom som probiotiká lactobacily (tuším 5?) jedla a dával si čipky gyntima (alebo nejak tak sa to volalo ) a od vtedy mám pokoj a to už aj pol roka bude od vtedy .... treba si len nájsť čo každému vyhovuje

usiko

elegia, inak, ked si pri peniazoch, tabletka s Fluconazolom sa da kupit v lekarni bez predpisu, a da sa preventivne brat raz mesacne, mozno dvakrat mesacne , prelieci cely organizmus od plesni /Mycomax/ stoji okolo 5 Eur....

lolololo

existuje taká tabletka,ktorá sa vypije iba raz týždenne,ale musí ti ju gynekolog predpísat. len mu povedz,že si brala silné antibiotiká a on by ti ju mal predpísat. ak nepomože táto jedna,o týžden ti predpíše dalšiu...celkovo sa to prelieči. a ešte, kúpit sa tá tabletka nedá,je iba na predpis. jedna stojí 10 euro !