Mykoza-vyskúšala som už všetko

hm....

a čo sa chceš ešte dočítať???... choď k doktorke a žiadaj ďalšie vyšetrenia,krvne testy atd... mykozy su z antikoncepcie,antibiotík....... hlavne u ľudí zo spomínanou zníženou imunitou... a ešte niečo... bez urážky,ale mal by sa dať vyšetriť aj tvoj partner...

usiko

nooo,

problem bol v tom, ze kedze som roky trpela mykozou, tak lekari na mne vyskusali kadejake cipky a tabletky a neviem co, sliznicu posvy som mala tak znicenu /ja som o tom nevedela, ved tam nechodim/, ze jednoducho po kazdom vylieceni sa na nu nalepila znova mykoza...proste ta sliznica si neplnila svoju ulohu, nebolo tam nic co by branilo kvasinkam sa premnozit.....no a v Hagoch som lezala 10 dni /kvoli kludu, lebo stres robi svoje, ale uznavam, ze tu liecbu som mohla absolvovat aj doma/, a davala som si do posvy kombinaciu Bismoralu a Candibene raz kazdy vecer.....a toto mi to tam dalo dokopy...ja viem, ze sa to zda somarina, ale fakto to zabralo......potom mi lekar poradil ze mam si od lekara pytat Gynoflor adavat si ho tak raz, dvakrat tyzdenne, plus Fluconazol raz mesacne a je to ok.....dokonca som tehotna a som ok....tak dufam, ze aj budem....

...inak HAK som vtedy uz dlhsie nebrala, imunologicke testy boli ok, krvne testy ok.....len mykoza ku mne chodila jak na vodu.....

zuz4444

Ahojte,ja som 2 roky, trpela na stále sa opakujúce zápaly, a nakoniec som vysadila antikoncepciu a od vtedy mi je v poho.Dokorka aj tak tomu neverila, že je to z toho.

usiko

elegia,

ja som to tu pisala niekolkokrat, aj ja som mala to iste, vysledky vsetky ok a mykoza kazdy mesiac.....nakoniec som zavolala na gynekologiu do Vysnych Hagov, Dr. Rudolf Adam /nemala som znamosti/, objednala som sa a za 10 dni hospitalizacie ma dal dokopy.odvtedy, moze to byt asi 5 rokov, som mala mykozu asi 2x, aj to som nie ista, ale pre istotu som brala lieky...\.....ked som sa vratila z hagov, tak par rokov som preventivne mesacne raz uzivala 1 tabletu Fluconazolu /vypise gynekolog/ a uz mam pokoj....

metla

mykozy uzko suvisia s imunitou. Ja som ich mala od 19 rokov takmer furt (teraz mam 27). Uz mi z toho sibalo, depky , negat.pohlad na sex, na seba samu, a tak...Isla som min.rok k imunologovi, ktory mi sice nezistil alergiu na nic, ale hned mi nasadil Luivac (na imunitu) a Fixit (antihistaminikum) a ja som si este dokupila Femivaxin (na specificku imunitu voci Candide). Asi po 4och mesiacoch uzivania mi mykozy ustupili a nemam s nimi problem dodnes. Chvalabohu. Stale uzivam spominane lieky. Nemaju ziadne vedlajsie ucinky.. Vrelo doporucujem.

sarita

Elegia- niekolko rokov som trpela mykozou, skusala som vselico, nic nepomahalo, mala som ju takmer v kuse, jedine pocas menzesu som mala pokoj a par dni po skonceni menzesu. Zdravo sa stravujem, pijem vela tekutin, tiez probiotika, ako pises aj ty. Nakoniec mi pomohla biorezonancia. Uz takmer dva mesiace mam pokoj a to je co povedat. Jedavam aj sladke a je to v pohode. Samozrejme dopredu sa nechcem vytesovat, je to este kratka doba. Takze uvidime, ale zatial OK.

elegia

Popísalo sa vela, vela sa aj povedalo, ale ja osobne som nenašla už nič nové, o čom by som nevedela.
Žijem velmi zdravo, pijem nekonečno tekutín za deň, sladké nejem, probiotické kultúry užívam dva roky- ako keby zbytočne,špeciálne čaje tiež na nič..
Vela testou za mnou a výsledok? "ZDRAVÁ"!

mirka 23

delphia ma pravdu... bolo to tu už velakrat a tato tema bola tolkokrát premielana.. že už nikomu sa tu nechce rozpisovať všetko... je toho strašne vela..