Vadi vam ze zena mala niekoho pred vami ?

lost

Ono je to take divne, ze pred x casom hovorila "i love you" niekomu inemu, a teraz sa to iste hovori "dnesmemu" priatelovi...

neviem ako to nazvat, ale pripada mi to take "neciste" :D

brrrr :/ :(

mate59

Andrej, chlapovi vždy vadí,alebo žiarli na tých, ktorí boli pred ním, ale nikdy nežiarlia na tých, ktorí boli po ňom.
To by museli byť všetci panny a panici a to asi nie je možné vo vzťahoch.Vo vzťahu prajem veľa lásky a tolerancie.

Andrej12

mica cica to by nesprafil ked ta lubi si myslim mne islo vies o ten pocit ze aj jej je to luto a nic stym nemozes sprafit a ja keby viem tak tak by som zostal panic az do jej prichodu ale to bude asi tym ze som zasdovy a citlivy clovek ale zas dufam ze vsetko vylieci cas vsak si ju stem zobrat

micacica

to je v pohode :D mne trochu vadilo ze som nepoznala jeho byvale ..alebo teda ako vyzeraju a ci nie je moznost ci sa k nej nevrati...

Andrej12

no diki fakt asi mas pravdu inak ja som mal jednu pred nou ako sex myslim a ona styroch a preto mato dost trapylo ale len ked si nato spomeniem teraz sme uz zasnubeny a mas pravdu dik moc

mate59

Sa s tým zmier,to že mala pred tebou iných, patrí k životu.Možno sa s ňou rozídeš,a ten čo príde po tebe,tiež by chcel pannu. A ty si panic, alebo si nikoho nemal?Tvoja priateľka ťa miluje, je s tebou, vzťah predtým jej nevyšiel a ak zostanete spolu tak na to nemysli,ona tiež nemyslí na partnerky, ktoré si mal predtým.
Ona je tvoja,netráp sa s tým a mysli dopredu len na to pekné.