Hrčka po Fraxiparine

Príspevok v téme: Hrčka po Fraxiparine
marika 56

Ahojte, pichal si niekto z vás fraxiparín do brucha? Ja som vybrala 30 injekcií a teraz po 3 dňoch som si nahmatala na bruchu pod kožou akúsi hrčku. Dosť som mala podliatiny počas pichania, nemôže ísť o nejaký hematóm? Nestalo sa aj vám niečo podobné? Budem vďačná za každý príspevok.

adino2211

ja som si tiez pichal fraxiparine a zostal som tiez prekvapeny hrckami po inekciach, uz som sa zlakol ze tam mam podkozny tuk...

agre

V pribalobom letaku pisu, ze ako vedlajsi priznak sa moze objavit aj uzliny, ktore spontanne zmiznu:

www.liekinfo.sk

Ja si ale picham bezny Fraxiparin (nie forte) a tam pisu, medzi vedlajsimi priznakmi aj zriedkave usadenie mineralov v mieste vpichu ci tak nejako...
Vzhladom k casu diskusie predpokladam (a dufam), ze uz ziadne hrce nemas. A ak hej, zajdi k lekarovi. ;-)

lienocka2808

ahojky aj ja som pichala fraxiparin otcovi, mal tiez hrcove brucho, sem tam sa mi podarila aj poriadna podliatina :)
neboj je to ok

marika56

Fabi, veľmi pekne ti ďakujem, že si mi napísala, nevieš si predstaviť, ako sa mi uľavilo. Už som si začala namýšľať ....