Zdravotnictvo v BA

Príspevok v téme: Zdravotnictvo v BA
STRASTI

Chcel by som poukázať na Antolskú nemocnicu v Bratislave konkréte na pohotovosť. Prišiel som s pacientkou v ťažkom stave, zaklopal som na dvere - popísal situáciu pacienta. Zdravotné sestry to ignorovali a brali pacientov menej urgentných pacientov. Klopal som asi 5-krát po 10 až 15 minútach, sestričky tvrdili, že tam nie je lekár a že nič nemôžu spraviť, pokiaľ sa nestalo to, že pacientka neodpadla v kŕčoch na chodbe. Lekári a sestry ju na zemi prekračovali asi 10 minút. Na to zareagovali aj čakajúci v čakárni, odfotili to a zaklopali na dvere a tvrdili, že zavolajú 112 a tv Markízu. Až na tento podnet sa sestry začali činiť a tvrdili, že tam majú iba jedného lekár, čo nie je náš \\\\\\\\\\\\\\\"problém\\\\\\\\\\\\\\\". Za zdravotníctvo platíme, to znamená, že keď niekto príde vo vážnom stave, nezoberú ho a s akútnymi viditeľnými ťažkosťami ho ignorujú. Poprosil by som všetkých ľudí, aby mi posielali svoje dotazy. PS: Pokiaľ sa ľudia neozvú, ľudia v zdravotníctve si budú robiť čo chcú.a pokial ludia studuju a nebavy ich to nemaju tam co robit ich nechota moze aj zabijat!!!!!!!