Čo ak sa rozhodnem už nemať gélové nechty?

Kamilka33

Gélové nechty sú obľúbené a všade sa píše aké sú super. Výhody sú fajn, dajú sa vidieť tu trendynechty.sk ale v praxi to má aj nevýhody. Práve dať ich dole znamená že ich treba pomocou pilníka zbrúsiť. To nie je taký problém, ak to robí skúsená pracovníčka a ak na to ide zas gél. Ale občas sa podarí nejaký problém a to už je horšie. O infekciách, či plesniach toho veľa nenájdete. Ja preto gélové nechty nechcem.

janickas

potrebovala by som si zakupit material na nechty ale neviem kde.co je lepsie zivica ,alebo gel je treba ku gelu aj lampu.poradte mi.

patooo

kludne si ich daj nie je to nic zle naopak tvoje ruky budu krajsie ...ja nechty robim a zatial kazda zena ktora si ich dala si ich dava robit doteraz lebo si uz na ne zvykli :)

slanka

ja som si davala dole gelove nechty prave dnes...a to bez bolesti,krvi a podobne...a navyse ani som svoje nechty nemala poskodene-jednina vada boly zvysky lepidla,ktore sa daju spilnikovat,no a este ze ich mam male,ako sa spilnikovali pred aplikaciou...takze odporucam netrhat,ked uz tak podstupne ich akokeby bokom nadvihovat a bokom do nich porypat,trva to dlhsie ale je to bez bolesti,ja som to robila sparatkom,ze ked som mala cas,tak si ich bokom cez nejaku tu sparku nadvihovala a zisli bez problemov-a to ci budu poskodene zavisi hlavne od lepidla a predchadzajuceho stavu...

wanda

ja som ich mala po odtrhnuti gelovych strasne. Az kym mi nove nechty nevyrastli...Ta slecna, volala sa Katka z Novej Dubnice mi ich spravila velmi fusersky, uz po tyzdni sa mi zacali odlepovat ale hlavne, ze som tam nechala kopu penazi...

čiernoočka

ak ich uz nebudes chciet tak chod tam kde ti ich robili a povedz to a ani ti ich zbrusia a daju nechty do povodneho stavu ale budes ich mat kratke,nie dlhe.stoji to okolo 200-300,--

melisa232

ja som mala tiez gelove nechty ale ked uz boli moc vyrastene tak som si kupila aceton da sa kupit v lekarni dala som si ho na gelove nechty a tie potom zmakli tak ze sli uplne same dolu a svoje nechty som nemala ani znicene.

lina

ahoj. ja mám gelove nechty a spýtala som sa ako sa odstraňujú a v salone mi povedali, že mi ich odstránia a ošetria moje nechty. gél najskôr odstránia pilníkom a upravia, celý zákrok stojí cca 330,-

ivkaaaaaaa

TO ISTE SOM UROBILA JA ODTRHLA SOM SI ICH DOMA ALE TO STE MALI VIDIET BOLEST NECHTY GELOVE SA MI ODTRHLI Z VLASTNYMI TAKZE MOJE VLASTNE NECHTY VYZERALI AKO BY SI SI ICH ESTE NAPOLI ODSTIEPILA NA POHLAD HNUS NA DOTYK BOLEST TAK TO NESKUSAJ DOMA TRHAT LEBO JE TO BOLEST A KYM ICH BUDES MAT PEKNE POTRVA AJ MESIAC ALE POCULA SOM ZE SU NA TO AJ NEJAKE GELY A NORMALNE TI TO ROSPUSTI TEN TO LEPIDLO CI GEL NIECO NA TO JE TREBA SA SPYTAT TAM KDE ICH ROBIA