VALENTIN

ZuziP

ale ved to neznamena,ze ked je Valentin musime niekoho obdarovat...je to na kazdom co urobi v tento den...
Co vam moze na tomto sviatku vadit?Proste si ho nevsimajte,ked uz ste taky.Napriklad ja mam Valentina kazdy den,ked som s priatelom...

brunuska

nevadi mi valentin-ale povazujem ho za zbytocny sviatok-milovanu osobu obdarovat by sme mali nielen v tento sviatok-obdarovavat sa mame z lasky stale-nie iba v jeden den v roku. a nemali by to byt len hmotne dary!

frontman

preco tolkym ludom vadi komercna stranka valentina? ved to je len tovar v obchodoch, skutocny valentin (a akykolvek iny sviatok) sa predsa odohrava vo vasom srdci, hlave a vasich vztahoch

to je akoby ludom vadila zima, lebo sa predavaju lyze.

tinusska

moj partner este nikdy neprezival valentina s partnerkoum, myslim tak, ze prave v tedy, ziadnu nemal.. teraz, ked ma mna, som smutna, ze mu nemozem dopriat tento sviatok.. ja pridem domov az v piatok... sme od seba 150 km... poradi mi niekto, ako mu mam spravit potesenie, aj ked som tak daleko?

brunuska

to je skutocne velmi dobry a zaujimavy darcek ! :-)
valentin je o nicom-ked sa dvaja miluju- nepotrebuju k tomu umele sviatky.z lasky davat sa ma v kazdej sekunde nasho zivota!