Padol mi..

Príspevok v téme: Padol mi..
STORM112

Zdravim,
Stretol som sa s kamaratkou dva krat. Prvy ked sme sa opili a mali sme sex co nedopadlo dobre pretoze som sa neurobil ale to bude asi tym alkoholom. Druhy krat ked sme sa stretli bolo vsetko ok mali sme sex len asi po 10 min mi uplne padol snazil som o to nech je to co najlepsie a vsimal som si ju a okolie a vtedy to na mna prislo a skoncili sme.....dajte nejaku radu ako sa zbavit nervozity alebo ako sa dostatocne uvolnit a nebyt taky strasne sustredeny

peniskooo

chcel by som vediet ze kolko mas rokou :D a podobne a neboj tak to ze si sa nespravil neni problem mne sa to tiez stava lebo tak vzdy moc roztaham dievcata a su uz maximalne vlhke a nic necitim potom aj tam moze byt zakopany pes :D a to ze sa ti nepostavil to tiez neni problem fakt je tam ten strest ale skor to ze si pravy chlap ze nadarmo si nadrzany ale nevies mat snou sex aj mne sa to stalo s mojou naj kamaratkou isly sme nato postavil sa ale tak nie uplne bolo to dost take zvlastne prenas ale spravit som sa spravil aj ked aj ju som zas roztahal a maximalne som ju tiez vzrusil a bola taka volna ze som citil dobre ze nie prievan na zaludi :D:D:D ale ak sa problem nevyriesi tak si niekedy kup pumpu na penis a ten kruzok to ti pomoze na 101% ale tak ked sa ti to bude opakovat pri kamaratke je tam ten problem ze knej fakt necitis vazne nic viac ako kamaratstvo a takto to nebude klapat ved zistit ked najdes tu pravu lebo ja som mal uz dost zien v poslednom case ale tak vacsinou to bol len sex a nic ine sex s milovanou osobou je vzdy naj :)

Andrej12

tuto si mozes poradit sam lebo ja newiem v akom ste vstahu spolu ci jaka? lebo to zalezi aj na tvojej psychyke musis sa ukludnit nemyslet na zle veci poradnu predohru si dajte ides