Kolko stoji novostavba RD?

milusca

lost:) Jasne, celu rodinu uskladnit do pivnice:) Nas dom je kompletne podpivniceny, tam by sa vyspalo aj 10 ludi:)

delphia

saskia ja viem co je interier. ale mirka pisala, ze maju hrubu stavbu. a z toho mi vyplyva, ze co sa tyka interieru, tak to su omietky, malovka, podlaha, obkladacky, elektoinstalacia,.... teda praca v dome.

ale ak tie 2 miliony su myslene komplet novy dom aj so zariadenim, tak dole klobuk.

mirka 23

Ano, myslela som cakom pak 2 mela...
Saskia, ono ked daš do domu zlate klučky, tak tu možeš tvrdiť, že bungalov stoji pol miliona eur...

sasskia

DELPHIA, myslela si exterier, nie interier asi. Interier je vnutrajsok.
No mozno som zle pochopila temu. Mas pravdu.Ja som tych 5 melonov myslela uplne cakom-pak, teda uz aj s celym zariadenim, teda komplet dom uz aj s nabytkom......vsetkym ze vyjde okolo 5 milionov.

milusca

lost, ked mas rodinu, tak ta predsa chodia navstevovat (aj deti s rodinami)a pre kazdeho je pohodlnejsie, ked ma svoju izbu ako ked spia v izbe po styroch... Okrem toho dolezity je aj ulozny priestor. My sme predtym dvaja zili v dvojizbovom byte (rozlohovo tak velky, ako priemerny dom) a mali sme problem kde napratat vsetky veci.

jancecka

treba rátať cenu pozemku, tie sú drahé, záleží však na lokalite a čo sa dá svojpomocne, my sme síce nový nestavali, len nadstavovali na starý RD, a všetko robil manžel sám a máme už aj zariadený, aj zvonku napoly zateplený a zatiaľ sme do neho vrazili necelý milión SK, to nechcem vedieť koľko by to stálo s firmou D:

delphia

sasskia myslim mirka myslela interier co sa tyka stavebnych prac a nie zariadovania. maju hrubu stavbu, este niet co zariadovat.