Sklamaný?

beskyd

question, tvoja analogia ma jednu chybu, a sice tu, ze kombinacia svalnaty chlap ktory na sebe maka v posilke a mily, inteligentny a sarmantny sa nevylucuje a moze byt obsiahnuta v jednom chlapovi. samozrejme na to aby chlap na sebe makal po kazdej stranke potrebuje motivaciu, velmi dobre viem o com hovorim:)
.
bambi61, mna tiez vselico uraza a znechucuje, so svojimi pocitmi sa ale musime vysporiadat a naucit sa s nimi zit. to co som pisal vychadza z mojej skusenosti, ci sa ti to paci alebo nie. zaujimave vsak je, ze mna tvoje zovseobecnenie neurazilo, teda su 2 vysvetlenia, jedno je take, ze sa ma netyka a druhe je take, ze jeden z nas ma schopnost nadhladu a druhy nie, popremyslaj... alebo zeby platilo stare zname ze trafena hus zagagala?:)

bambi61

uplne suhlasim s question.....beskyd: dost ma uraza taketo zovseobecnovanie....vacsina chalanov,co su v mojom okoli nosia znackove oblecenie, stale rozpravaju len o sebe, snazia sa byt uzasne vtipni,rozpravaju aki su svetobeznici, kde vsade boli, aki su skuseni a pritom v hlave maju slepaci mozog.....mozno je to aj tvoj pripad....aspon mi to tak pripada z tvojich prispevkov....no bola by som sprosta, keby som povedala, ze su taki vsetci a takisto neplati, ze kazda zena je vypatlana pipka....poznam sice aj take, ale moje kamaratky nie su ziadne fifleny, su originalne, jedinecne a je ich vacsina v mojom okoli....mimochodom byvam 6 kilometrov od BA....to ze prave ty sa pohybujes v takych okruhoch, kde sa take vyskytuju este neznamena, ze su take vsetky

question

o slovakoch sa hovori ze su :zavistlivi, hlupi, necielavedomi, obmedzeni...citis sa taky? ja sa taka necitim. Ale niektori zjavne obmedzeni su, vsak uhlie;)

uhlie

question,

o Slovenkach to neplati,ze sa neda zovseobecnovat a da sa zovseobecnovat.Mnohi maju rovnaki nazor, ako beskyd a aj vela ludi v zahranici si to o Slovenkach myslia, lebo ich poznaju.

question

beskyd, myslim ze zovseobecnovanie mozeme nechat hlupakom:) To je ako keby som ja povedala ze Slovenkso a BA je plna bezkrkych svalnatych muzov, ktori zmysel zivota vidia v piti proteinovych napojov a naberani svalovej hmoty. Ale nepoviem to, lebo viem, ze na jedneho takeho je vela milych, inteligentnych, peknych, sarmantnych muzov:) To plati aj o Slovenkach...

jajka001_

no najskor sfetovana :)
ja mam horsi zazitok z mhd, totaaalne sfetovana matka s malou dcerou, ktora mala asi pat rokov a totaalne hnile zuby. samozrejme uplne spinava a mizerne oblecena. cely cas ju ohukovala, pri tom sa malovala, nevedela si pritom ani trafit riadne na tvar. snazila sa tvarit ze je normalna. pritom mala posluchala, chuda male, vydesene.
som lutovala tu malu, rozmyslala co s nou, jak mozu takej nechat male decko

lost

neuverite co som dnes videl.

isiel som si z BA - Mlinske nivy do blizsie nemenovaneho mesta.

tak si tam dojdem ETA-10min. a vidim 10 ludi, klasika, nic nezvycaajneho, ale jedna baba sa tam malovala, ja ze hmm, haluz co ti dnes robia, tak som isiel do bankomatu, zistil som ze nemam na ucte dostatok na vyber ani na listok, ale mal som este par centov, ked som sa vratil, bolo tam 2x viac ludi, ale ta ista baba sa tam malovala, normalne mala zrkadlo a bola v naozaj divnej, az smiesnej pozicii :)
autobos takmer nestihla, lebo mala asi celu kozmetiku na 3-4miestnej lavicke rozlozenu, seriozne, 10-20 veci.
:D
lol a teraz to bolo este zaujimavejsie
pred tym ako si predomna sadla, tak sa upravovala, ale ja som si myslel ze tie prsia snad normalne vytiahne... mala take male saty clekom :D
potom celu cestu sa cesala, mala 3 spolusediace, kazdej sa nieco pytala, ale neviem co... kazda ale pozerala ako na venusanku alebo co.
prva si odsadla dozadu za 1 minutu
dalsia middle-age pani le ncumela, a ked odchadzala, nieco hovorila dalsej cudzej slecne, podla mna "henta je divna, neradim ti tam sediet"... a vystupila,
ta mladisa sa k nej posadila a len usmievala, ale odpovedala jej, neviem ale temu..
ale ta baba sa stale hybala, stale jej nieco padalo, ruky stale mavali, stale sa cesala (2 hrebene), stale prehadzovala vlasy, boli tam aj iny chalani co ju (ked tam este nebola0 komentovali, 2 middle-age mizu na nu cumeli a proste kazdy :)
neskor som si uvedomil, ze to ani nie je sranda, bud je sfetovana totalne, alebo psychicky narusena...
dokonca vystupila v rovnakom meste ako ja, len potom uz neviem kam isla...
ale takyto Exxtrem som este nikdy nevidel...

Dalsi zazitok v MHD....

beskyd

anjelik9, riesenie vzhladom samo o sebe by nebolo take strasne, mne sa napriklad paci zenska krasa. ide len o to ze je to aspon v mestach take umele ze je to az vulgarne a gycove a nema to s krasou nic spolocne. napriklad ludia ktori chodia radi do jaskyn by ti povedali ze obdivuju vsetky tie kvaplove utvary a jazierka ktore su jedinecne vdaka prirode, so zenami je to podobne, ale maloktora si to vazi, resp. spolocnost ako taka si to pod tlakom komercie nevazi:)