Vnutorne pysky prilis velke

Príspevok v téme: Vnutorne pysky prilis velke
hanbimsa

Ahojte. Mám taký problém. Myslím si že ide skôr o moju psychiku ako o estetický problém ale... Ide o to že vnútorné pysky mám hrozne veľké. Mám 16 a na plastiku sa môže ísť až od 18tich. Mám chalana,je to vlatne môj zatiaľ aj prvý a chodíme spolu už dva roky. Hanbím sa preto pred ním kvôli tomu vyzliecť a on to nechápe. Nevie, o čo sa jedná ale začína ho už vážne štvať že ja jeho uspokojiť môžem , ale jemu mňa nedovolím a ak ma vyzlečie nohavičky si vždy nechám na sebe. Neviem ako to mám riešiť. (Prosím ak chcete urážať tak si to píšte inde, ja to myslím vážne a nepríde mi to vôbes smiešne )

fg

kolko mm alebo cm su hrozne velke? a odkial vies, ze mozes ist na operaciu az od 18? podla mna ak mas peniaze, tak ti to spravia aj teraz, len je to celkom drahe, asi 300e. ale podla mna tvojmu prietelovi napadlo uz, preco sa nechces vyzliet. ja by som to na tvojom mieste vyskusala a uvidis ako sa zatvari

matamata

ty nemas ziaden problem naozaj, ty mas len komplexy z nicoho...ani sa necudujem ze mu to uz lezie na nervy..nemas sa za co hanbit a robis z komara somara