Potrat

katka21

myslím si, že to je každého osobná vec, či sa cíti, alebo necíti na dieťa. Ak chce potrat, jej vec. Ona ryskuje, že už v budúcnosti nebude mať dieťa. Nemôžete niekomu hovoriť:,, ak chceš ísť na potrat, nerob to!! Nech si koná podľa svojho svedomia a vedomia. Ona s tým bude žiť, nie ty, ani ty..a ani ja...

matamata

ved ked niekto nechce dieta tak nech ho aspon nezabija..nie nadarmo boli vytvorene hniezda zachrany...babo sa moze dostat do ruk takym ludom , ktori mu daju uplne vsetko na svete ako svojmu vlastnemu

bella12

Mirka,

myslíš, že dokážeš oklamať svoje srdce? To, že dieťatko necítiš neznamená, že nie je. Ak nebudeš robiť nič, po čase ho budeš nielen cítiť, ale aj vidieť. Máš v rukách osud iného človeka, Ty teraz rozhoduješ o jeho bytí či nebytí. Je to veľká zodpovednosť, dobre si to rozmysli. Neviem, v akej situácii sa nachádzaš, ale ak potrebuješ pomoc, pozri sa na tieto stránky:

www.zachranmezivoty.sk
www.alexisporadna.sk

Sú tam ľudia, ktorým na Tebe a Tvojom dieťati záleží a chcú Ti pomôcť.

sellymka

presne ako pise anita...

ja som to nejak tak citila od zaciatku ako som sa dozvedela ze som tehotna, nehovoriac uz o tom, ze ked mi doki spravil prve sono a prcka som prvy krat videla - taku malu bodecku, ktorej o stosest bilo srdiecko bolo to nieco uzasne