Nechcem ist do skoly....

KIU3

Tak čo, povedz, že Ti je zle, alebo ako som to už spomínal v príspevku dole, že ak máš nejakú starú ospravedlnenku, tak zgumuj pečiatkový dátum, ale to tak, aby to nebolo vidno, že si tam niečo gumovala, samozrejme záleží aj od hrúbky daného papiera, a potom len s perom načarb lekársky aktuálny dátum, resp. v ten deň, ak nechceš ísť do školy, ale určite nebielitkuj, lebo to bude hneď vidno a neuverí Ti nikto !

Inú radu Ti už neviem dať, alebo ešte takú jednu, ale v dnešnej dobe Ti už isto nevíde a nepomôže, tak ako mne v 5/2009, čo som vtedy končil ešte len 7. roč. ZŠ a tiež som ani za pána nechcel ísť do školy, keďže už bolo vtedy horúco a bol piatok, čo sme už o 13.00 hod mali ísť s kamarátmi lietať po vonku a riskol som to, a povedal som si, že budem predpokladať, že ma moja vtedy 45 - ročná triedna nezapýta ospravedlnenku a keby aj, tak poviem, že donesiem a donesiem až to budem takto odsúvať, že na to zabudne a keby aj nezabudla, tak po čase jej poviem, že sa mi stratila, keďže v tom čase rodičia museli samozrejme makať, v práci makať aj 16 - hodinovky, čím nemali ani kedy čas prísť na rodičovské a keby aj mali, tak vždy som sa triednej vyhováral, že rodičia mali poobednú, tak nemohli, ale to aspoň polka triedy sa takto vždy po každom rodičovskom vyhovárala, aby zatajili svoje podvodné činy rodičom, že čo bolo v škole, pätorky a tak, veď poznáš to.

Dokonca som až v tom čase 2 piatky po sebe nebol v škole na čierno, a triedna si ani za jeden odo mňa po mesiace nepýtala ospravedlnenie, no konca šk. roka, resp. do konca júna som sa musel každý štvrtok na triednickej strachovať, že či náhodou odo mňa nevypýta a ten hnusný nepríjemný pocit, len vieš, to boli ešte časy, keď toľko ľudí nevedelo v roku 2009 o všeliakých fintách, dnes to už pozná takmer, ale takmer každý, preto dnes ti už nepomôže asi ani farár či nejaký letiaca kométa, čiže z toho už dnes asi nič, no boli to časy na ktoré môžem spomínať asi celý život ako na celú moju minulosť, historky a tak.

Takže ináč Ti asi už poradiť neviem, iné už ani nepoznám ! !

gunar

Dobrý večer nekcem isť do školi ale mamka mi stale hovori že mam isť ale ja nekcem isť podla vas čo mam spraviť

Ďakujem.....

Kiu

Neviem, dnes už prekopírované, či rôzne preskenované a sfalšované podpisy veľmi nepomáhajú tak ako pred 10 rokmi, keďže každý učiteľ to dnes už pozná, že bežne dnes už takéto finty, triky existujú a hneď to aj zistí, že to nie je pravá ospravedlnenka, nehovoriac o rôznych ospravedlneniach od rodičov a pod.
Najlepšie čo poznám ako sa vyhnúť tomuto problému, že neprísť do školy je zájsť ku obvodnému lekárovi, resp. tvojmu všeobecnému a vymyslieť si, pretvarovať a rôzne nepríjemne, ťažko sa tváriť, že ťa niečo bolí, že máš chorobu a tak, len ťa obzrie a hneď ti dá pečiatku.
P O Z O R ! ! !
Ak ku nemu chodíš zvyčajne aj 2 - 3x mesačne, tak zhruba po určitej dobe, zhruba 1/2 to môže zistiť a potom pri následnej kontrole ťa ihneď pošle preč, čím nemáš pečiatku a máš neospravedlnené hodiny, pokarhanie učiteľov, riaditeľov, 2 - ka zo správania a pod. veď poznáš to . . .
Ale aj s lekárom sa dá sem tam manipulovať, ja keď som chodil často a už sa nemal ako pretvarovať, vymýšľať si rôzne hlúposti, že mi vždy niečo je, tak som sem tam aj prišiel a spomenul, že mám iný problém, napr. vybavenie nejakého oslobodenia na TSV, či rôznych iných formálnych potvrdení čím mi zároveň dal pečiatku do slovníčka, žiackej knižky celý deň, ale aj to len sem-tam.
Je tu ešte 3. možnosť a to najlepšia, že pokiaľ už máš v slovníčku pečiatku s pečiatkovým dátumom a nemáš to podpísané triednym/ou, tak môžeš aj zgumovať pečiatkový dátum a s perom s československým typom písma tam dopísať ten aktuálny, aby to vyzeralo, že je to písmo staršej osoby, nejakého lekára, len pozor, nesmie to triedny zistiť, že si zgumoval pečiatku a dopísal si s perom tvoj, príp. aby nevolal tvojmu lekárovi a nešiel si overovať, či to naozaj takto napísal, spravil on, lebo ak sa zistí, že to tak nie je, tak potom z toho nič.
No najlepšou možnosťou z toho je asi mať kamaráta lekára, či lekára z rodiny, pretože ten má najväčšie šťastie v živote, že ak by triedny u neho zisťoval sfalšovaný podpis a vopred oznámiš tvojmu známemu lekárovi, že nech povie, že to robil on a v skutočnosti si to robil ty, tak potom máš 100% garanciu, že ti to prejde, lebo aj keby lekár klamal, tak aj tak mu učiteľ uverí, jednoducho dneska lekárovi uverí snáď hádam každý, ak sa vôbec nemýlim !

fdhfdshds

či sa ulievam??? :D no o tom pochybujem kedze ma vzdy mali na strednej skole za bifľu a snazila som sa patriť medzi tých najlepsích :D teraz som prváčka na vysokej škole :) a som spokojná :)
toto čo som tu písala, to boli začiatky strednej a akosi som si nevedela zvyknúť na ten stredoskolský rezim :D a ani neverím ze som toto písala kedysi ja :D na mňa sa takéto ulievanie z písomiek moc nehodilo počas strednej :D vzdy som to chcela mať čo najskôr za sebou :D

fdhfdshds

si robíte srandu?? :D :D :D :D :D
to kde ste vyhrabali takú starú temu...skoro som odpadla ked som si to po sebe prečítala po tých skoro 5-ich rokoch :D :D

Prezyvka055

patuš ked je niekomu mega zle kam s nim treba ist? :D no predsa k doktorovi :D a neviem ci by sa nestal zazrak a to strasne zle by cestou k doktorovi preslo :D