ako sa zbavit lasky?

Príspevok v téme: ako sa zbavit lasky?
amoresperros

som uplne hotova z jedneho chlapa, bohuzial je to jednostranne a viem, ze sa nic nezmeni. uz ma to nebavi, potrebujem sa pohnut niekam dalej, ale neda sa mi zbavit toho otravneho citu nazyvaneho laska. este to stazuje fakt, ze sme v podstate kamarati, takze pokial nechcem prist o priatelsvo, tak musim zatat zuby a pocuvat, aku slecnu zasa stretol a pod. ini ma nezaujimaju, na nic sa neviem sustredit, pomaly mi z toho uz prepina. aj som skusala prerusit kontakt a vobec to nepomohlo. nemate niekto navod ako ucinne a rychlo zabit lasku?

jajka001_

nie je od neho pekne ze zneuziva tvoju naklonnost k nemu aby sa ti mohol vykecat. co myslis keby si mu povedala ze ho lubis a ze ti nerobi dobre sa s nim stretavat, ze s nim chces prerusit kontakt, ako by reagoval? normalne takto uprimne
lebo ked si predtym prerusila kontakt, zrejme ta kontaktoval bez ohladu na tvoje city,kedze o nich akoze nevie.

amoresperros

sak my sa rozpravame o tom, akych chlapov som stretla, ale jemu to je podla mna jedno. a presne o to, co pises, sa pokusam odkedy sme sa rozisli, ale nejde to. ja s nim nie som kamaratkan. on je so mnou kamarat, a ja ho lubim.

GiovanniX

hmm odporucat nic nechcem,ale rob aj ty co on,pochval sa mu ze akych fesakov si stretla,ze si bola cela hotova :D ak bude ziarlit tak citi este nieco k tebe a ked nie tak nevadi,budte kamarati nadalej a mysli nato ze dakde vo svete ta hlada ten pravy,ak by to bol on tak by ta neopustil,takze neries ho,bud s nim len kamaratka,laska vyprcha,cas je dobry liek,to potvrdzujem.Uzavri tuto kapitolu zivota ze ty a on,to uz je minulost,buducnost je len kamaratsvo a rozhliadaj sa po inych,po svete beha kopec dobrych chlapcov:)

amoresperros

giovanni, a co teda navrhujes ako prakticke riesenie? dalej sa tvarit, ze sme kamarati, ze vsetko je ok a ja som v pohode?

GiovanniX

tak ked ju berem ako kamaratku,aj ona mna dufam len ako kamarata a vlastne ona sa rozisla takze isto ju to netrapi ze kto sa mi paci atd:D vsak to je normalka o tom kecat si myslis ze ona,alebo niekto iny mi nehovori ze fuu akeho fesaka som stretol v obchode atd :D

odpoved

giovani, praveze je to trapne spominat minulemu partnerovi s kym co riesis, kto sa ti paci a tak. Podvedome si musis asi nieco dokazovat.

GiovanniX

Podla mna ked si rozumiete tak neprerusuj kontakt s nim.Podobnym som presiel aj ja a ver mi ze kebyze s nim prerusis kontakt tak by to bolo este horsie,ak ho mas fakt rada ako cloveka.Byvala prerusila kontakt so mnou,ale len mesiac vydrzala :D teraz s odstupom casu sme kamarati,no hadam da sa to tak nazvat a mam ju rad,ale len ako kamaratku.Ale ako citam tu prispevky aj ja sa sem tam pochvalujem byvalej,ze ake kocky som stretol po meste atd :D mozna jej tym ublizujem nevedome,hmm....

amoresperros

no mozem skusit to s tym hrobom :D
to Lenuška18: no tri tyzdne su nic...bohuzial niekedy ani tri mesiace nestacia...
to lost: podla mna on vie, ze ho mam rada...tak ale zas tiez, co ma on robit? a klin klinom - presne to je to, na co nemam naladu. proste sa mi protivi predstava, ze budem riesit nieco s nejakym inym...a teoreticky si aj ja vselico poviem, ale premenit slova na skutky je vazne tazke, najma v takomto pripade.
kazdopadne, aj podla Vas vsetkych aj podla mojich priatelov, jedina moznost, co sa realne naskytuje, je prerusit kontakt...och, asi mi fakt nic ine neostava...cez vikend sa skusim prinutit to poriesit definitivne :(
dakujem Vam za prispevky :)

RUSH

nečítam a preto nechápem,on je tvoj blízky priatel?ako sa zdoverjete,?či len on tebe?to nie,ak cítiš ,že nie je miesto pre teba,odstúp...