Injekcia na vyvolanie menzesu

domculik

Ahojte...Mam 14 a menzes mam velmi nepravidelni..mosno raz za 5 mesiacov...cim to je? a som...pritom este panna...sex som nemala... ako sa da menzes...ako keby...priwolat? :(

neva

lucy 56789 - injekcia funguje tak, že ak nie si tehotná, tak menzes by si mala dostať do 14 dní, od podania injekcie.
Ak si tehotná, tak menzes nedostanes, naopak posilní tvoje tehotenstvo, takže sa bude dať zistiť aj iným spôsobom, napr. testom

lucy 56789

ahojte nieiete mi poradiť, či ked dostanem tú injekciu, ak som náhodou tehotná, dostanem krámy. Počula som, že do mesiaca by mala fungovať

ewelinkaa

prosim vas ked som este nebola u gynekologa a pridem ze chcem pichnut tu injekciu tak mi ju pichne ? plati sa za nu? daKUJEM :)

loska

ahoj ja mam nepravidelnu menstruaciu a tych vyvolavaciek som uz mala niekolko menstruaciu by si mala dostat do dvoch tyzdnov ale samozrejme kazda mame ine telo tak mozes to dostat hned o napriklad dva dni alebo za tyzden to je individualne u kazdej z nas...brucho ma bolelo ako pri kazdej menstruacii...ked som brala antikoncepciu menstruaciu som mala pravidelnu ako hodinky tak vyvolavacku som nepotrebovala v tomto ti poradit neviem...porad sa s lekarom on ti najlepsie poradi...

aaadka

no ono je to tak ze ako ti daju tu injekciu tak do 14dni mas na isto dostat,teda ak nie si tehotna a tabletku mozes uzivat normalne a ziadne bolesti ani nic som nemala a to mi ju davali uz minimalne 4x.

janulik85

Ahoj "milujuca", ja som po aplikovani tejto injekcie dostala menstruaciu az o 14 dni. Ziadne bolesti som nemala a neuzila som ani antikoncep.tabletku. Neboj nic, ona sa urcite dostavi :-)