Prosim o radu Moze to byt ?

Príspevok v téme: Prosim o radu Moze to byt ?
NikaS

Mam 15 159cm a 44kg ... Pred vianocami som mala 38 zila uplne v pohode bola som zdrava a zrazu 6 kil !!! Chcem mat znovu 38 ...
Ako sa to da docielit ?? Za kratsi cas bez jojo efektu ? A so zmiznutim celulitidi a ako spravit doerku medzi stehnami ???
Prosim som zufala .. Seci hovoria ako som pribrala a dost ma to depta chcem schudnut aspon doleta ... Myslite ze je dobre : chodit do fitka raz za tyzden, cvicit pilates, behat , jest 5 krat denne a jest len do siestej ?? a pravidrlne ? Alebo mate lepsi napad

Diki za rady

lost

RUSH

2,98cm je jedno kilo

335 gramov na 1cm vysky

moze to vobec byt viac idealne? :)

alebo by si chcela menej?

55 ?
54 ?

lost

Som zvedavy, ako by ludia co maju podobne pocity reagovali, ak by som im prestavil na vahu, nech im ukazuje ich vysnenu vahu, ci by si to vobec vsimli...

lost

159/44 =

1kg na 3,61cm vysky

alebo

276 gramov na 1 cm vysky

Vek dieťaťa chlapci dievčatá
15 rokov 60 56

deti-ako.sk

je pekna ?

img.mediacentrum.sk

je tato tlsta ?

static.markiza.sk

mozno by si sa chcela narodit ako ?

svetbezchudoby.erko.sk

mas 15 rokov, este ta to relativne ospravedlnuje :)

Torina

Myslím, že by si mala navštíviť psychológa a tí, čo ti hovoria, že si pribrala, tým asi chcú povedať, že konečne sa na teba dá pozerať....a nemyslím to ironicky, ale naozaj vážne. Váha 38 kíl pri výške 159 je podvýživa.

RUSH

no počúvaj,v každom prípade nesmieš prestat jest plnohodnotnú stavu,to znamená:obedy nevynechávaj&....ranajky a všetko ostatné light,neprehánaj to so sladkostami a nejaký šport do toho,neboj???verím,že to zaberie,ak nemáš predispozíciu rodinnú,ale nič za tým nehladaj,žiadna diéta,ok???!!!!!