Ked ste boli tehotne kedy ste zacali nieco citit v brusku?

gima

cajik,teraz ti presne nenapiseml,ale mala som menzes normalne ako vzdy kazdy mesiac a pritom som bola tehotna,kupila som si tehotensky test-ten potvrdil,ze som tehotna,jedine co si pamatam,bolo,ze ked som bola u gynekolog.tak sa ma pytal,ze co budem robit,lebo mam vazne zdr.problem.a ze je najvyssi cas sa rozhodnut,prisla som za pat minut dvanast
a kedze som mala menzes,nenapadlo ma,ze som tehotna az po case mi bolo divne,ze ma zacali nejak boliet prsia a to uz mi bolo podozrive tak som si kupila test a bola som tehotna
zda sa to divne,ale je to tak

marika1

Mala som menstruaciu ale meskala mi 2 tyzdne a to som aj ja pocula ze aj ked je zena tehotna moze dostat menstruaciu a kolko krat jej ani tehotensky test neukaze ze je tehotna..ja som si dnes ten test urobila a vysiel mi negativny a vo stvrtok idem este na prehliadku k doktorovi

ja ti neviem

a ja nechapem ako mozes byt tehotna ked mas menstruaciu??????????????????????????????????????????????????????????????? alebo mne uz hrabe??,

cajik

marika, fakt pulz dietata sa citit nedaa, nestresuj. aj mne sa niekedy stane ze citim na tele (hocikde) take chvenie, a je to moj vlastny pulz

marika1

Nerobim si srandu ved ked mam menstruaciu si nemozem teraz urobit test nie? ale mi meskala 2 tyzdne a ja som cakala ci dostanem alebo nie a dostala som a myslim to vazne ked si prilozim ruku na brucho tak citim ako keby pulz co mi hrabe :( ja budem len rada ak nebude ten test pozitivny

LIZATKO

marika ti tak trosku sisi, alebo si tu delas kozy? mas menstruaciu tak si nemozes spravit test, citis pulz a mas 20 rokov?

marika1

ja viem o interupcii som uz citala moj vlastny pulz a ze by som ho tak citila? a az teraz nikdy som to necitila..a test si nemozem urobit este mam menstruaciu zajtra si ho spravi,