Som tehotna,a moj partner je hiv+

Príspevok v téme: Som tehotna,a moj partner je hiv+
Errina

ahojte,
Cca pred dvoma mesiacmi mojmu priatelovh zavolala jeho byvala a povedala mu ze je hiv pozit. On siel na testy a je pozitivny tiez. Ja svoje vysledky testov nemam ale som v 19 tyzdni tehotenstva..
Vie mi niekto poradit aka buducnnst nas caka? Co vsetko je spojena s touto bhorobou?
Aka je sanca ze nase dieta bude zdrave?
A ked nebude co potnm? Viem,..mala by rom sa pytat priamo lekarov ale chcem sa aspon trochu pripravit na to co nas caka.
Dakujem za odpovede

katka12345

Alfa Omega ty budes riadny vypatlanec ..sorry ale prd vies o tej problematike a vyjadrujes sa.... nemam slov... take typy nemusim a je aj starta casu sa o takom niecom bavit

usiko

jasne ze ti nic nie je,v 11 tt robia testy ma hiv, okrem ineho, takze uz by si vysledky mala...strielas si z ludi ...

karinka23

Ked si taky hrdina, skoc na prazdniny do Bangkoku a tam na par opiciek 14-rocnych. Potom som ochotna sa s tebou aj stretnut a odprevadit ta na test :)
Ale teraz idem jest, z blaznov vzdy vyhladnem :D

JB007

Dokaz: Vyspim sa s kazdou peknou slecnou ktora tvrdi ze ma HIV :-) Nechajte tu mail. Ja predlozim nove potvrdenie od doktora ze nemam HIV ani AIDS. Pripadne kvapnem pred vami krv na rychlotest HIV.

SladkýChrumi

Neverím žiadnej štatistike ktorú som nesfalšoval sám. :-)
Nejde o HIV. Treba pochopiť o čom je súčasná medicína. Je to o peniazoch, o ľudskom utrpení a o smrti.
Ja chodím k doktorke jedine po pečiatku ak chcem mať voľno. Neberiem žiadne lieky a som zdravy.

karinka23

No dobre a co nelieceni pacienti?? Daj dokaz o tych a potom porozmyslam ci nadajboh nemas kus pravdy.
Mam na mysli takych co trebars odmietli liecbu...iste su "prieskumy" aj o tych alebo aspon nejake pozorovania...

JB007

Fakty: Pacienti v case "zistenia HIV" nemaju ziadne problemy. Po zacati liecby sa ich stav zhorsuje a o pár rokov zomru. Priemerna doba zostavajuceho zivota pacienta "lieceného proti HIV" sú 2-3.
Záver: Urobte si každý sám.

Stano M.

Errina: Nič ti nie je, ani tvojmu manželovi Tiež si myslím že HIV je somarina, ako celá nevdecká chemicko-lieková medicína. Zabudni na lekárku. Bábatko je zázrak, nechaj ho vyrásť a priveď ho na svet. Držím ti palce aby bolo krásne a silné.

[zruseny17]

errina a tebe nerobili ako prve vysetrenie na HIV?Ja ked som bola tehotna,predtym nez mi vystavili knizku mi zobrali krv a vysetrili krvnu skupinu,HIV pozitivitu a kopec inych testov...uz si nespomeniem akych presne...cudujem sa ze si tieto vysetrenia neabsolvovala...

miriam336

erina chod radsej na potrat, som hnusna ale takto sa bude sirit HIV dalej,
to je neuveritelne aki su ludia lahostajni

staci babe trocha alkoholu a uz roztahuje nohy kazdemu aj bez ochrany

humuuus