Som tehotna,a moj partner je hiv+

Príspevok v téme: Som tehotna,a moj partner je hiv+
Errina

ahojte,
Cca pred dvoma mesiacmi mojmu priatelovh zavolala jeho byvala a povedala mu ze je hiv pozit. On siel na testy a je pozitivny tiez. Ja svoje vysledky testov nemam ale som v 19 tyzdni tehotenstva..
Vie mi niekto poradit aka buducnnst nas caka? Co vsetko je spojena s touto bhorobou?
Aka je sanca ze nase dieta bude zdrave?
A ked nebude co potnm? Viem,..mala by rom sa pytat priamo lekarov ale chcem sa aspon trochu pripravit na to co nas caka.
Dakujem za odpovede

nooo

ja som cital clanok v novinach kde bol nejaky anglican ci kto teraz neviem..on chytli hiv od priatela, a tak si povedal, ze si chce uzit zivot a nebude sa pchat liekmi a chodit cely zvysny zivot po nemocniciach...mal sex so svojim hiv priatelom lebo vedel ze mu to moze byt uz jendo...bral nejake obycajne vitaminy a normlane zil ...po roku prisiel na testy a hiv nemal...zaujimave co?

Ro_pucha

Odpoved: V Afrike nikto nema HIV. Znizena imunita je sposobena hnusnymi liekmi ktore sa tam vyvazaju aj z EU, aby farmaceuticke spolocnosti zarobil. Aj take lieky ktore su v EU zakazane.

odpoved

hiv je choroba hlavne v rozvojovych africkych krajinach a myslim, ze srovna tam sa zivia len prirodnymi vecami, striedmo, biely cukor vobec nepouzivaju, navstevy lekara nulove a aj tak umieraju.

a k otazke co sapytakla zakladatelka: tieto informacie ti asi najpesie povie lekar.

cajik

este si to daj patentovat, alebo vydaj knihu, nech si to mozme cele precitat. Chodis aj na vedecke konferencie prednasat ?

Ro_pucha

cajik: Odpoved je, ze ak nebudu brat ziadne lieky od lekarov, budu dobre papat, a zbavia sa pripadnych jedov (drogy, antibiotika, kovy...) tak budu zdravi.