Som tehotna,a moj partner je hiv+

Príspevok v téme: Som tehotna,a moj partner je hiv+
Errina

ahojte,
Cca pred dvoma mesiacmi mojmu priatelovh zavolala jeho byvala a povedala mu ze je hiv pozit. On siel na testy a je pozitivny tiez. Ja svoje vysledky testov nemam ale som v 19 tyzdni tehotenstva..
Vie mi niekto poradit aka buducnnst nas caka? Co vsetko je spojena s touto bhorobou?
Aka je sanca ze nase dieta bude zdrave?
A ked nebude co potnm? Viem,..mala by rom sa pytat priamo lekarov ale chcem sa aspon trochu pripravit na to co nas caka.
Dakujem za odpovede

AlfaOmega

odpoved: Daj mi jediny dokaz existencie virusu, ukaz jedinu fotku virusu pod elektronovym mikroskopom. Asi nic nedajdes, lebo taky dokaz a fotka neexistuje.

bibba

no ved prave, stale sa hovori nieco ine otom ako to vzniklo, ale zeby to bol vymysel cela ta choroba pocujem prvy krat

cajik

suhlasim s "odpoved". Ale myslim ze by bolo namieste aby sa tu nepisala dalsia diskusia na temu "HIV existuje/neexistuje", ale iba odpovede na otazky ktore tu boli polozene

odpoved

nie, prasacia aj HIV existuje, az nato, ze boli umelo vytvorene istymi organizaciami a nie prirodou. Ludska hlupost a ludske zlo su nekonecne.

AlfaOmega

Eee vyhodilo mi to cast prispevku, skusim znova:

HIV neexistuje. Virusy neexistuju. Rovnako ani prasacia chripka, ci zltacka: domaci.ihned.cz
Vyhrou su onkologicky "pacienti", na ktorych zarobi farmaceuricky priemysel 20.000 eur!

AlfaOmega

HIV neexistuje. Virusy neexistuju. Rovnako ani prasacia chripka, ci zltacka: domaci.ihned.cz
Vyhrou su onkologicky "pacienti", na ktorych zarobi farmaceuricky priemysel 20.000 eur!

Diagnoza HIV sluzi iba na to, aby zacal pacient zacal brat drahe a jedovate lieky. Lekar dostane za kazdy predpis tychto liekov dost penazi. Napriklad za jeden predpis masti na nohy dostane 5 eur.

AIDS preklade znamena Priznaky znizenej imunity. znizena imunita moze byt po zlej strave, namahe, otrave, drogach, chorobe... Lieky proti HIV nicia imunitny system a vyvolavaju AIDS.

Takze sa pokojne vykaslite na lekarov, dobre papajte, kupte si cerstvu zeleninu a ovocie, papajte vitaminy, uzivajte si slniecka a prechadzok v prirode. Budete mat pekny zivot a krasne babo.

Jedine z coho sa clovek musi vyliecit je dovera k lekarom.