Toto nie je život

Príspevok v téme: Toto nie je život
kvietok007

Môj manžel nevie čo chce,sme spolu krátko iba 9 mesiacov-a vraví stále že ma miluje,ale už ma skoro 5x vyhodil.Ja neviem,čo mám robiť.Je starší o 8 rokov,ale naozaj neviem čo s tým.Ja ho tiež milujem,ale takto sa trápiť a prežívať stále to isté hádky a slová typu-rozíďme sa,bude kľud-toto nie je život.Jeden deň to povie a na druhý deň sa ospravedlňuje.Ja som urobila všetko možné,aby bolo dobre,ale také ponižovanie-ja neviem čo ďalej.Bývam od rodičov skoro 5OO km,a mama o tom nevie,čo sa deje medzi nami.Čo mám robiť???

tak

kvetinka, sedmicka je cislo zmeny a Ty ju potrebujes ako sol, mas nadherne meno, si kus dobraciska, myslim si, nenechaj sa tyranizovat a vyhadzovat z domu, pozbieraj stratenu sebadoveru a odid od cloveka, ktory Ta ma mozno rad, ale zaroven zivot s nim je peklo a Ty si zasluzis konecne dychat, ...

kafe

Christy, šťastná matka pretĺkajúca sa s deckom po podnájmoch a žijúca z ruky do úst, so zdr. problémami... to tak isto nie je žiadna výhra. Všetko má svoje negatíva (a pozitíva). Ale odísť od chlapa, len aby bola šťastná neni ani o chlp lepšie. Dieťa predsa potrebuje aj otca, toho ani šťastná matka nemôže nahradiť.. a ak jediné plus toho chlapa, s ktorým gima žije, je byt a peniaze.. stačí si to uvedomiť a viac od neho NEOČAKÁVAŤ. Neni to síce med lízať, ale rovnako ťažké je byť na VŠETKO sama.

anjelik9

podla mna ma taky nick ake je ona sama taka kvetinka o ktoru sa mas starat chranit ju a lubit...pekne povedané ten chlap si ťa nezaslúži...a bohužial su taki ludia a je ich vela ktori funguju na hesle ja môzem vsetko a ty nic (obrazne povedane) lebo ked on daco spravi tak je to podla neho oki ale akonahle spravis to iste ty tak uz je ohen na streche...co sa tyka ziarlivosti myslim si ze je to do urcitej miery zlate ked vidis ze tomu cloveku nie si lahostajna ale je ine ked dakto ziarli len tak na oko ze ta troska podpichne s usmevom na perach a ked to je ziarlenie v pravom slova zmysle...taky chlap potrebuje zenu co bude skakat jak on piska a nebude mu odporovat inak dobre nebude a ty si myslim ze si tak správne citlivá žena ktorá by so sebou nemala nechať zametať...a to ze si sem napísala je podla mna super lebo ty sa na to pozeráš očami lásky a my ostatní máme očká otvorené keď je pravda že my nepoznáme všetkky skutočnosti vášho vzťahu

gima držím pršteky aby sa ti konečne podarilo po toľkých rokoch byť šťastná aj s dcérkou a uvidíš že keď to budeš najmenej čakať tak sa objaví aj daký milý chlap čo mu bude na vás záležať a bude si ťa vážiť a ľúbiť ťa

gima

vies,kajka nie je doba kedy zena by mohla zacat sama s dietom,niekedy to bolo lahsie-teraz je to dost tazke-len s tym byvanim a dalsie veci okolo toho a nechcem tahat dieta niekde po ubytovniach a po svete,a aj ja mam zdr.probl.a moc by mi to neprospelo

kajka01

gima ak je to len koli dietatu a mas nejaku moznost tak nezostavaj pri muzovi, ak bude doma hustnut atmosfera raz ti to dieta este moze vycitat ze si zostala a ono zilo v takej rodine.

tak

ja si myslim, ze hranice su prekrocene, tiez si myslim, ze by si mala odist aspon docasne, ak nie definitivne, neviem vsak, ci totoriesenie je pre Teba prijatelne, ...