koncentrácia, energia...co zabera?

gima

vacsinou kazdy odporuca ginko,ja mam skusenost z KOENZYMMOM Q10 doda energiu a zlepsuje pamat/pouzivala som ho,pri uceni nemeckeho jazyka a zaberalo to/

joni_

ginko som uzivla v tabletkach, alebo aj ako sumive rozpustne vo vode, uzivala som 30-40mg rano a pomahalo to, lepsie sustredenie aj myslenie

Zeus-x

Dobrý priateľ, ktorý chce pomôcť a nie sex, priateľka,ktorý nematurujú a chcú Vám pomôcť a majú pre Vás čas a dovolenku.Nech pomôžu ako by vám pomáhala pani učiteľka, ktorej záleži na žiačke. Už nič lepšie neni!, všetko je len horšie !

dušan13

môžeš skúsiť maté,
je to juhoamerická bylinka s vysokým obsahom kofeínu a silnými povzbuduzjúcimi účinkami, je silnejšia ako káva, ale nie je taká zaťažujúca a aj účinok sa prejavuje v rovnakom časovom horizonte, čo je pri guarane odlišné,
ako čaj sa dá kúpiť bežne v potravinách alebo v špecializovanom obchode s čajmi

rew

marisa256> guaranu obsahujue aj www.pickwicktea.com nepijem ho casto, ale minule mi po prebdetej noci (dve hodiny spanku) v praci velmi pomohol :) vobec som sa necitila unavena.. teda aspon par hodin :)
bfxd> ja kupujem ginko caj sypany, bezne dostanes v obchodoch s cajmi

bfxd

to gynko v akej forme konzumujete? lebo mne ho znama donisla z ciny su to naporcovane susene korene tej rastliny a mam problem sa nepovracat ked ho jem, takze je nejaka prijatelnejsia forma? diky :)