Vasa najlepsia spirala

ElenaJ.

No ja som vyskusala aj MF, aj Clinique, no ani jedna sa mi neosvedcila ako Rimmel - Sexy curve. Sice nie je taka vyrazna, no najdlsie vydrzi, lebo napr. MF ma sklamal, ze po par hodinach sa zacala drobit. No este mam zalusk na Lancome, tak dufam, ze nebudem rovnako sklamana.

mirka 23

Michaella, presne Vollumissine je super na objem. Ja som tiež chcela zmenu, ale tato je asi naj. Ešte možno od Bourjoix su fajn maskary na objem.
Mne sa najviac osvedčila kombinacia Max Factor fals lash effekt a hned na to vollumissine. MF mi vytoči a predlži riasy a loreal zhusti a tak pekne oddeli.
Inak, s tou astor si spokojna? to nie su bohvie ake maskary...

michaella

Ahojte, ktorá maskara je najlepšie pre efekt hustých rias? Moje riasy sú také jemné a nevýrazné. Inak používam tú od Maybelline pre efekt umelých rias a Loreal Volumissime , som s nimi spokojná, ale mám rada zmenu :)

Sara.poni

Neviem čo zistia a ešte keď otvoria 5 jedneho druhu.A to isté plati aj o lakoch na nechti keď si niekto otvorí lak v drogérii a lakuje si nechty a keď to spraví 5 ľudí.

mirka 23

preto sa najlpešie kupuje maskara v parfumerii, kde si ju môžem prinajhoršom vyskušať. Ja nechapem, čo zistia ľudia tým, že otvoria a pozru maskaru.