Vyskusala som sex s..

Príspevok v téme: Vyskusala som sex s..
lenkaa1985

pred polrokom som vyskusala sex z ciganom bol to neskutocny pocit stretavame sa casto a som na neho zavisla som vidata ale z mojim manzelom to uz nieje take ako z nim ja ho milujem a vobec my neprekaza ze je cigan len co nato moja rodina ked sa to dozvie lebo moji rodicia su velmy prisny co mam robit poradte my prosim

Lilllss

1. nauc sa gramatiku
2. koho to zaujima ze si mala sex s ciganom a co nato rodicia
3.tu temu si mala dat do psychologie
4.mohla si vymysliet aj nieco zaujimavejsie

.....

Podľa mňa je tento príspevok vymyslený. Podľa štýlu písania usudzujem, že sa jedná o nejaké decko...a k tomu...bojím sa, moji rodičia sú prísny (toto nenapíše dospelá vydatá žena)

nexus

..jaaj, ja ze nejake bicovanie mas na mysli, jak to prevadzkuju arabaasi...
aha, no ale to by si nevernici davali vacsi pozor.. :)

AdamKrt

Napr. ten, ze v doklade totoznosti by bolo napisane nevernik, nevernica + by mali na krku zalobu za verejne ohrozovanie zdravia spolu s vysokou pokutou a povedzme este 1 rok nepodmienecne v base. Ci ON, alebo ONA...

nikola.p

nejedna sa o to, ze si sa vyspala s ciganom... no a? vy ostatne tupe rasisticke hlavy.
ale ide o to ,ze si podviedla manzela, tak si premysli co chces - ci milenca alebo manzela lebo mat oboje je sebecke voci tvojmu muzovi

AdamKrt

Jeho rasova prislusnost je irelevantna. Hnusne je, ze hnusne podvadzas svojho manzela a pravdepodobne ho aj zdravotne ohrozujes.

Na neveru by mal byt zakon a mala by byt v nom definovana ako trestny cin...