chcem zomriet

Príspevok v téme: chcem zomriet
bez zmyslu

som z vychodu..a nevladzem dalej viest taky zivot..a pravdupovediac uz ani NECHCEM!!!je tu niekto kto by si otom pokecal,niekto kto zdiela podobne pocity?naljepsie z vychodu aby sme sa pripadne mohli stretnut niekam si vyjst,porozpravat a mozno nieco vykonat..dajte kontakt popripadne alebo dam ja.nevladzem

J.

Najprv sa treba naučiť tieto veci vnímať, čo sa tebe zatiaľ asi nepodarilo ani čiastočne. Tak ti aspoň prajem, aby ťa taká energia obišla:D A s takými kokotinami ako veriť/neveriť môžeš ísť na deti v kindergartene. Ja to mám potvrdené tak na základe vlastných skúseností, potvrdili mi to tvrdí okultisti, ako aj tí, ktorí sú na ich opačnej strane. Že by tak vzácna zhoda. Veriť/neveriť? Neznášam tieto dve slová, lebo všetko zľahčujú. Tzv. kokotizmy. Môžeme sa tu aj do konca našich životov baviť o tom, či veriť alebo neveriť a výsledok bude taký, aký už poznáš dopredu.

senturk

vidim ze nesom sam...tiez berem tabletky na depresiu..chodim sa liecit ku psychologovi..momentalne som stratil lasku svojho zivota..neviem co mam robit na pomyslene ze ona je s niekym inym...je mi stale do placu ..mam vela problemov..v rodine ,v skole plus financne lebo som odkjazani sam na seba...do teraz som si to nevsimal lebo moja priatelka mi velmi pomahala...jebe mi zo vsetkeho..mam chut to niekedy ukoncit..a viem ze ani by si to nikto nevsimol..som uz dojebany s toho zivota a myslim si ze pri mojom stasti by som sa nedokazal ani zabit...

johnyZ

Chcem sa vás len opýtať, či ste ho už kontaktovali a či vám pomohol? Tieto stavy môžu byť spôsobené aj negatívnou energiou a tento pán ju dokáže dať preč. Netvrdím, že depresia musí nutne pochádzať len z toho. To isté vie aj pán Kaitán, aj s ním som bol jeden čas v kontakte. K ostatným sa neviem vyjadriť a neviem povedať, či by vám pomohli. U nás na východe je to pomerne bežný jav, že niekto niekomu ublíži tým, že ho napr. uriekne. Nie vždy však ide len o zoči, ktoré možno dať preč tromi zápalkami. Na porobenie, čiže kliatbu je potrebná väčšia sila toho, kto to dáva preč. Verím, že sa z toho dostanete.

bez zmyslu

mam depresie,hlbsie zachadzat nebudem to by som tu bola do rana..liecim sa,beriem antidepresiva,nepomaha,raz sa citim ok o 5 minut nato mam samovrazebne myslienky..v spolocnosti mi to robi problemy..mam problemy v skole,vsade,...mam problem aj s alkoholom..atd atd