Diéta proti Celulitíde

Príspevok v téme: Diéta proti Celulitíde
suns

Ahojte babulky! Neviem, či sa tu takáto téma vyskytuje, ale potrebujem poradiť!
Po roku, čo beriem HAK tabletky, sa mi tuk začal ukladať do stehien a zadku a vytvorila sa mi viditeľná celula !Vážim 48kg, a celulitída ma ničí! Chcela by som začať papať zdravšie, už aj cvičím - kalanetiku :) Tak si skúsme poradiť, čo na raňajky, obed, večeru, veľa vody a tak :) Budem veľmi vďačná ! krásne leto prajem !

annate

ja Vám proti celulitíde určite odporúčam masáž moja manželka sa dlhý čas sťažovala na celulitídu tak ma to jeden den už nahnevalo že som sadlo za PC a vygooglil som masažne salony - masaž proti celulitíde objednal ju a poslal na určené miesto. Výsledok je že celulitída jej ustúpila a je zas o niečo šťastnejšia už len čakám kedy si vymysli niečo nove ;-) tiež odporúčam si pozrieť nejake články napr cellinea.se

Karina

Restauracie su dost problem :D ja som nad tym tiez rano rozmyslala, pri ranajkach som si pustila radio - dnes je den bez diet tak vyzyvaju ludi, aby im pisali o vsetkych dietach a skusenostiach atd... A prave tam riesili restauracie, ze ako prisposobit tie obrovske porcie tvojim stravovacim zvykom..:) Neviem, mozno nezjest cele menu pripadne sa s niekym rozdelit napoly...

suns

:) ale co napriklad taky obed v restauracii? napr menu? to mas napr. ako vcera - polievka z hrachu a ryza a kuracie na prirodno so syrom a broskynou...

A-Z

suns,
Karina ti dobre radi :)
A co sa tyka zemiakov, ako priloha su na obed velmi vhodne, obsahuju malo kalorii. Samozrejme, zalezi na tom, ci si das hranolky v mekaci alebo doma uvareny jeden zemiak...

suns

Zidulka tak daj nazov :) a skor by som potrebovala nejakeho odbornika na vyzivu, alebo aspon niekoho, kto sa vyzna do tych "bielkovin a uhlohydratov... " ze ci sa mozu jest zemiaky, kolko za tyzden... a tak