Nemam sa s kym porozpravat

Príspevok v téme: Nemam sa s kym porozpravat
amia

Co mam robit,ked mam taky problem,ze ho neviem vyriesit,nieco ma stve,ze som strasne rozculena,zufala,na dne,nevladzem dalej, chcem sa o nom s niekim porozpravat,komu by som doverovala,ale nemam nikoho s kym by som sa mohla o tom porozpravat,mam taky panicky zachvat,neviem sa upokojit,zle som spala,citim sa uplne na dne.Dam aj email adresu.Trva to asi tyzden,ale teraz uz fakt nevladzem.

Kubo11

Vlastník servera www.butlava-vrba.weebly.com nakonfiguroval svoju stránku nesprávne. Kvôli ochrane vašich údajov pred odcudzením Firefox blokuje pripojenie k tejto webovej stránke.

butlava vrba

❱❱ CHÝBA MI BLÍZKY ČLOVEK, NEMÁM SA S KÝM POROZPRÁVAŤ, POKECAŤ ❱❱ Ste na tom rovnako? ❱❱ MÁTE SVOJU BÚTLAVÚ VŔBU?
❱❱ www.butlava-vrba.weebly.com
❱❱ Pomáham uvoľňovať nahromadený stres tým, že hovorím s ľuďmi, ktorí cítia nedostatok ľudskej konverzácie vo svojom živote, ​alebo nemajú s kým hovoriť o svojich problémoch a tažkých životných situáciach. Som ochotný počúvať Váš citový výlev.
❱❱ Špecializujem sa na klientov, ktorý sa potrebujú IBA vyrozprávať a tým odstrániť stres a negatívnu energiu, ktorú pocitujú.​​
❱❱ Rozhovor cez skype / telefón, je to isté ako keby ste hovorili so svojím priateľom

B.

Treba sa naučiť v duchu rozprávať sám so sebou. Buď sa to naučíš alebo budeš naučená vplyvom prostredia. Takých trdiel je viac, ale aspoň že sa to postupne zlepšuje, tzv. pozitívna tendencia. Z počiatočných 2 viet denne v priebehu 6. rokov na tri:D

jahodka414

ahoj, hlavu hore, ja som sa dostala do takeho stavu,ze som mal hrozne depresie,,, bola som na tom velmi zle ,nemala som nijakay zmysel zivot, nic mamnebavilo , chcela som zomriet ,,,, mojej dcere sa narodilo babetko a ja som zacala zit pre malu, prestala som vnimat svoje pocity nalady a vstku svoju lasku som dala malej, nevzdavaj to zacni zit pre niekoho ,pa

25

amia som chalan a chcel by som sa stebou porozpravat.dal by som ti svoj mail ale zacina sa mojim menom a to by som tu nechcel zverejnovat.ale ek chces kecat a nie pisat tak je lepsie pouzit skype.ja ho mam aj na mobile a je to super.ak by ti neva ze som chalan a chcela by si pokecat o kadecom tak mi napis tvoj mail alebo skype a ja sa ti ozvem.mozno potrebujes aj pocuvat nielen kecat.