Nemam sa s kym porozpravat

Príspevok v téme: Nemam sa s kym porozpravat
amia

Co mam robit,ked mam taky problem,ze ho neviem vyriesit,nieco ma stve,ze som strasne rozculena,zufala,na dne,nevladzem dalej, chcem sa o nom s niekim porozpravat,komu by som doverovala,ale nemam nikoho s kym by som sa mohla o tom porozpravat,mam taky panicky zachvat,neviem sa upokojit,zle som spala,citim sa uplne na dne.Dam aj email adresu.Trva to asi tyzden,ale teraz uz fakt nevladzem.

amia

gima to si presne myslim aj ja s tym emailom,moze to byt nejaky debil,alebo prave ten kto by to nemal byt,mozno ma pozna.Za farom by som sa bala ist,aby ma nevyhodil,ale mozno keby som poznala nejakeho dobreho.
asi sa skusim skamaratit s nejakym rozumnym clovekom,uz aj rozmyslam s kym.

anjelik9

tak ale pan farar ti nepovie že ano spravil si dobre ked si sa k dakomu spraval jak on k tebe a nebolo to veľmi pekne vzhladom k tomu že zastava nazor ze treba odpustat ale ja som dospela k nazoru ze je najlepsie sa k ludom spravat tak jak si zasluzia...a o setkom sa nedá no =)

nexus

anjelik, praveze o vsetkom...a daju ako bonus este aj rozhresenie :)
o com myslis, ze sa neda?
no neveru neschvalia, a budu sa snazit prinavratit zbludilu ovecku rovno nazad do kosiarika :)
ale o krhavych myslienkach sa im mozes zverit :)

anjelik9

kamaráti sú tiež vlastne takí psychológovia ale naši vlastní ktorí nás poznajú a nemusíme im hovoriť všetko od začiatku stačí len nové info...skus dakto normalneho najst v tvojom okoli kto by sa ti pozdaval a mohla by si s nim zacat na vytvarani priateľstva

gima

denz-dakujem ti :)
amia-rozumiem ti,ja netrpim pp,ale mam podobny problem,ked ma nieco trapi musi to ist zo mna von,lebo by som vybuchla ako bomba/niekedy som taky problem,nemala vedela som spracovat problemi a trapenie sama v sebe-momentalne sa mi to nedari-ale myslim si ze za tym stoji nieco,ale to tu nebudem rozoberat/
a len ta chcem upozornit,bud opatrna aj komu sa zveris cz mail,aby si si este viac neublizila/
prave vcera v radiu hovorili, ze PONOSOVANIE a NADAVKY predlzuju ZIVOT/sice neviem akeho charakteru nadavky :)/