Nemam sa s kym porozpravat

Príspevok v téme: Nemam sa s kym porozpravat
amia

Co mam robit,ked mam taky problem,ze ho neviem vyriesit,nieco ma stve,ze som strasne rozculena,zufala,na dne,nevladzem dalej, chcem sa o nom s niekim porozpravat,komu by som doverovala,ale nemam nikoho s kym by som sa mohla o tom porozpravat,mam taky panicky zachvat,neviem sa upokojit,zle som spala,citim sa uplne na dne.Dam aj email adresu.Trva to asi tyzden,ale teraz uz fakt nevladzem.

tak

Amia pekne sa vyspi, rano bude lepsie, ale tiez nemozem spat, pocuvam hudbu na plne pecky, blaznive, o takomto case, no co uz, ... ak nespis napis.

amia

Trpim panickou poruchou.Toto som napisala preto,lebo som momentalne taka nastvata ze neviem co mam robit,jednoducho sa chcem niekomu vyrozpravat,chcela by som vediet komu by som sa mohla zdoverit,napriklad ma nieco zacne trapit,tak sa chcem o tom hned porozpravat.Ja uz psychologa nechcem,prednedavnom som chodila ku nemu,moc mi nevyhovoval,to co by mi povedal on viem aj sama,ani som nedokazala relaxovat na tie jeho cvicenia,tak som nevidela vyznam ku nemu chodit.Mozno neskor si najdem nejakeho super terapeuta.Kebyze viem ze by mi mohla pomoct rodina tak za nou uz idem davno,tym tiez nemozem doverovat,by som povedala,ze oni maju skor problemy sami so sebou a az tak sa radi nemame a ja chcem sa porozpravat s niekim rozumnym a normalnym.Ale objednala som sa priamo u psychiatra,ale musim pockat 3 tyzdne,lenze to je este dlho.

siisa 25

nie ja pracu nemam,kvoli zdravotnym problemom som ani maturitu este nedokoncila a teraz som mala 23 rokov,no uz je dost neskoro musim si svihnut,chyba mi jeden maturitny rocnik

WSJGJFGFHGF

mam priatela ale stala sa mu nehoda tak musel odist domov na operaciu,takze som uz dva mesiace sama,a ty mas pracu na SK?

siisa 25

v pohode,moja sesternica to robila v Rakusku chyznu a zoznamila sa tam s prijemnym nemcom,dnes uz spolu ziju sest rokov v Nemecku,a navyse je z velmi bohatej rodiny,to sice k stastiu podla mna dolezite nie je,ale je to tiez take plus,ale je to super clovek,mozno aj na Teba sa tam stastie usmeje ak nikoho nemas

WSJGJFGFHGF

ahoj Sissa 25,dakujem za mile slova,asi ta sklamem ale robim tu uz 7.rokov na Hotelu takze ziadna slava.Chyznu

siisa 25

ahoj WSJGJ_ uz sa nerozculuj kasli na to,mozes so mnou popisat,ja sa nudim,som sa chcela spytat,co robis v Taliansku,ze za akou pracou si tam isla,hovoris,ze mas zensky kolektiv,niesi modelka,hosteska alebo nieco?Ja som tam tiez kedysi mala ist ako hosteska a fotomodelka,ale nesla som.