Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strašne sa potím

Príspevok v téme: Strašne sa potím
muska145

Ahojte baby aj vy máte taký problém? Mám 17 rokov a vždy ked prídem zo školy mam mokré pod pazuchami hanbím sa nosiť aj tričko aby si to niekto nahodou všimol. Je to nepriémne aj mne. Už sa mi veľa tričiek zničilo od rexony. No keby som si nedávala žiadny deodorant pýchla by som. Neviete mi poradiť čo mám proti tomuto robiť? dakujem

Maser9

Proti poteniu NIC nepomože, potenie vzníka na základe prejavov reflexných nervov odstredivaj dráhy ktorá nieje ovplyvniteľná, možno len nejakými silnými antibiotikami.... rexona - nezradí ta je len hlúpa reklama, skús piť viac tekutín alebo častejšie sa z hlboka predýchavať to pomože, možeš mať x sprejov, sprej uscháva póri pod padzuchami a tým sa človek menej potí, pokiaľ máš ale blok v reflexnom nervstve takýto sprej ty je na nič, musiš len viac piť alebo predýchavať... to je moj názor

monika3333

ak Ti nezaberie Driclor, tak este je v lekarni dostupny - Etiaxyl - u nas ho nedostat, v polsku ano.. žiaden pot - absolutne suchucko.. (Len si treba uvedomit, ze aj to potenie ma nejaky vyznam, a ked sa zablokuje - tak sa v tele hromadi asi nejaky bordel)

Veronika_16

Ja som mala takisto tento problém, skúšala som rôzne prípravky, no nič nezaberalo.Bola som úplne zničená, nosila som iba biele a čierne oblečenie. Vyskúšala som deodorant Garnier Mineral. Naozaj pomáha, neprestala som sa potiť, ale potím sa výrazne menej. Vrelo odporúčam! Záleží však aj na tom, koľko máš rokov (hormóny),či od situácíí (stres a strach v škole,fyzická námaha). Ak je to však naozaj vážne a nič nezaberá, potom by som sa poradila s odborníkom. Veľa šťastia!

kvietok23

ja som si tiez kupila driclor zhruba pred 2 tyzdnami a zabral mi hned po prvom pouziti a je to uplne super :)ziadne flaky, len suche podpazusie...:) vrelo odporucam :)

bigb

ja som si ho kupila myslim ze za 7 eur.
a suhlasim treba najprv opatrne. hlavne sa nesmie naniest na cerstvo oholene a min. hodinu po umyti.a rano ho treba umyt..drzim palce nech zabere:)

zuzic

driclor najdes aj v lekarni, 6-7€ zabere:) len si ho nesmies dat najskor vela lebo ta bude strasne stipat, nesmie sa na cerstvo oholene podpazusie, mne zabral ale nedavam si ho nejak extra vela lebo by som asi zdochla od stipania:P takze zabere vyborne len na telesnej alebo tak je trosku vidiet ale to len malicko

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.