Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Iná farba vlasov

mellinda

Cierna farba vlasov pristane naozaj malokomu. Do úvahy treba brat farbu pleti, obocia, atd. Moze sa stat, ze budes vyzerat neprirodzene a ako Snehulienka. Podla mna je cierna prilis drsna. Ak chces tmavsiu farbu, tak potom ako ti radili, radsej Hennu. Vyzera prirodzene, vyzivuje vlasy a casom sa vymyva.

rew

a_n_n_a> aj ked si budes ista ze s ciernou budes vyzerat dobre, poriadne si to premysli :) ja som dlho chcela ciernu ale bala som sa ako to bude vyzerat ked mi budu odrastat moje hnede vlasy... tak som to riskla a nie je to ani rok a ta cierna ma prestala bavit :) a teraz len spekulujem ako sa jej zbavit.. :) no vidim to len na postupne odrastanie a dofarbovanie korienkov stale hnedsou.. a to mam stastie ze mam kratsie vlasy.. :) neuvazovala si napr nad henou? nebude to taka drasticka zmena, a mas sancu ze sa ti to postupne vymyje ak sa ti farba nebude pacit...

lenkaa123456

ak ti cierna farba pristane tak nieje problem. zmena to isto bude ale treba si to rozmysliet, lebo ciernej farby sa neda zbavit. len treba cakat kym odrastie