Diskriminacia žien v platoch

Príspevok v téme: Diskriminacia žien v platoch
stela_

Je to hrozne nespravodlive, že ženy zarabaju menej ako chlapy. Ako napr u nas vo firme ja mam 500 eur v čistom a netrufam si ani na hypoteku na byt. Chlapy u nas vo firme zarabaju okolo 800-900 eur. A ak sa tam lepšie poobzeram tak pol dna iba presedia s opretými rukami. Nechápem prečo je to tak, veď oni nerodia deti, nemaju kramy, žena im navari, operie, uprace. Ak si to tam zhrniem maju celkom pohodový život.

gima

len lutujem zenu s ktorou ty budes zit,ked sa takto vyjadrujes o zenach,je mi ta fakt luto,musis byt poriadne zakomplexovani clovek

pet.ter

uhlie, dalsia tvoja nevedomost, nikto neplati zene od zaciatku tehotenstva, niektore nepracuju az posledne dva masiace a podnikatelky pracuju niekedy az do porodu(co je otroctvo). A kto hovori ze po porode ma ostat s malym zena, ked chce, nech ide muz na matersku, slovenske zakony to povoluju. Vazne uhlie, nehadaj sa ak o tom nic nevies, vyzeras potom ako zatrpknuty hlupak.

gima

a prekrucas aj pet.trove prispevky on tiez nepise ze nechce platit dane a tak,len pise vseobecne
ale tusim ty vsetko prekrutis,len aby si mohol oponovat
takze ja osobne koncim touto diskusiou pekny den ti prajem uhlie a aj tebe pet.ter

uhlie

Matersku mi vadi platit, lebo je to diskriminacia muzov. Ked si ja dam 2 kilovu gulu pod tricko a potom si seknem fo prsta, aby som citil bolest, ako pri porode a budem tak chodit 9-mesiacov, zaplati mi za to niekto?

gima

uhlie,kde ja som napisala,ze zenam sa ma platit za kemzes?ukaz mi teky prispevok,co tu tahas tieto veci,uz zacinas prekrucat
a s takymi ludmi radsej zavcasu koncim a nediskutujem s nimi

pet.ter

nemam volne financne prostriedky na lobbovanie ludi podpisovat referendum. Ale ved tebe prekaza platit matersku, tak ty to spis:D Tvoja mama z teba musi mat radost.

uhlie

pet.ter,

nic z toho platit nemusis. Spis peticiu za zrusenie dani a poplatkov verejneho osvetlenia, ziskaj 300000 hlasov a parlament bude musiet vypisat referendum. Ak to prejde, tak dane zrusia.