Menstruacia-kusky masa?

Príspevok v téme: Menstruacia-kusky masa?
jaja:)

viac krat som si vsimla ze pri menstruacii zo mna vysli take hrudky krvy ale dnes som citila ako zo mna vyslo naraz vacsie mnozstvo krvy sla som sa pozriet tobrala som to do toaletaka ale zistila som ze to bol ako keby kusok tkaniva kusok masa...
neviem co si mam mysliet :(
co to je stalo sa vam to uz dakedy ? :(
mam pravdepodobny zapal vajecnikov moze to mat suvis ???

Terra

ahoj tie hrudy mam aj ja od kedy mam menstruaciu..su co casti sliznice maternice kde sa neuhniezdilo vajicko..je to normalne a neskodne..niektore zeny to nemaju az take dramaticke ine to zas maju od zaciatku az do konca menstruacie...z teba pocas menstrucie vynde asi 0,5 deci krvi zvysok je len cast sliznice nemusis sa bat:)

hm

Tieto zvlastne utvary vychadzajuce z vaginy pri menstruacii by mohli byt aj fibrómy (myomy), ktore su zvacsa neskodne, ale zavisi, kde presne v maternici sa tvoria, ci na sliznici, v svalovine a pod. Pre pokoj duse je najlepsie navstivit lekara. Aj ja som sa uz s tymto stretla, dost ma to vylakalo. Urcite to nebola zrazena krv, ale fazulkovity utvar.

levicaaaaaa

jedna pani - vždy sa tak poteším , keď tu na fóre natrafím na inteligentnú osobu :-)) súhlasím zo všetkým čo si napísala... :-) a prajem pekný deň :-)

jedna pani

jaLENja ja viem, ze kazdy pochopil o co ide, ale jedna vec je pochopit, a druha mat ako taku inteligencnu uroven a nepisat bludy, ked je to nieco ine nez "maso". moj prispevok bol cisto edukacny, nakolko kocke nie je na skodu veci vediet, o co vlastne v jej maternici ide. tym, ze som jej to vysvetlila, tak mas pocit, ze som urobila nieco nekale? hlupi sme sa narodili, ale nemusime hlupi aj umriet, nie?

...a co sa tyka zrazania krvi- mas pravdu, specifickou funkciou krvi je jej schopnost zrazat sa. ALE!!! znova zopakujem: menstruacna krv sa NEZRAZA!!!! ide o hormonami riadene krvacanie, ktore sa nezraza. ci mas pocit, ze ty mas tam dole kazdy mesiac vytvorenu chrastu???

ziadny lekar ti nebude tvrdit, ze na vlozke mas zrazenu krv, a ked nahodou natrafis na takeho, tak mu treba odobrat titul, nakolko ma obrovske resty vo vedomostiach z fyziologie

klarika_

Ja som si tu vystelku predstavovala, že to je vlastne ta sliznica s krvou :-) Inak fakt to vyzera ako mäso :-D.

jajka001_

my sme sexualnu vychovu mali z časopisu Bravo :))v skole sa nas vykaslali a nechali to na individualne studium

zuzic

nam v skole nas mlady ucitel povedal akurat tolko ze to mame na strane 135 precital, a ze ministerstvo ci kto nam posiela a dal nam balik s vlozkami:DD to bola ina haluz:DD