Aby sme sa necítili opustený

Príspevok v téme: Aby sme sa necítili opustený
Michal.PU

Ahojte!
Často mám pocity opustenosti a často sa preto snažím udržať v spoločnosti ľudí... No keďže každý má nejaké povinnosti, tak sa to vždy nedá...
Preto sem píšem, možno by sa tu nejaká spoločnosť našla... Preto ak je tu niekto z okolia Žiliny alebo Púchova a niekedy by potreboval spoločnosť alebo sa len tak porozprávať (príp. prejsť), tak sa stačí ozvať a dohodneme sa :)
Niečo o mne: Som mladý 21 ročný chalan, slušný (etiketa je moja záľuba), nefajčiar a alkohol nepijem.
Ostatné neskôr, ak by ma chcel niekto kontaktovať, tak mail: michal.pu(zavinac)azet.sk alebo ICQ 290 607 170.

Budem rád, ak sa niekto nájde, priateľov nie je nikdy dosť :)

PS: ak sa hanbíš, tak nemusíš :) Ja sám som dosť hanblivý človek :)

Michal.PU

Čajík to nebolo na Teba, ale napísali mi nejaký dvaja chlapi či nechcem s nimi ehm :D Tak som to sem radšej dopísal :D

A pre Anjelika: Ty ma poznáš? :)) Inak je fakt, že mi je lepšie ako kedysi... Hlavne tanec mi dáva dobrý pocit :)

tak

odhod vsetky skrupule, ... keby nieco ak nahodu a niekto zavola vsetky tie pekne slova nie keby nieco a nie ani nahodou a nikto nezavola ... zacni od seba, zobud sa, a to Tvoje meno, prepac, ... TERAZ TA PREBUDIM teraz som zlomila Tvoju skrupinu okolo Teba a Ty zacnes znova dychat zdravo zivo nahlas smelo zdravo drzo ...

Michal.PU

žijem, žijem :) No aj tak treba nejaké kamarátky alebo kamarátov :) Nechcem furt otravovať tých čo mám teraz, či nechcú ísť von... A aj tu je veľa ľudí, ktorý sem píšu, že sú nespokojný a osamelý a tak sa ponúkam, budeme obaja spokojný :)