Zmenšenie výšky?

Príspevok v téme: Zmenšenie výšky?
Obryna

Ahojte, mam taky problem - som dievca, ale som velmi vysoka - meriam az 192 centimetrov, no proste hrozne, nici mi to zivot. A tak som sa chcela spytat ci viete ci existuje nejaka metoda na zmensenie vysky? Pripada mi to nerealne, ale ked je metoda na dosiahnutie vacsej vysky (davaju si ju robit najma japonky, zlomia im kosti a vlozenim implantatov ich nechaju narast dlhsie) tak by mozn nieco mozhlo existovat?
Som fakt zufala...nechcem zit takto ako obor.
Dakujem

|AnonyM|

flossy, máš úplnú pravdu. Ja meriam 198 a je ťažko si nájsť nejakú babu ktorá by bola cca v mojej výške :-D Netreba riešiť nezmyselné veci... treba v tom hľadať len tie pozitívne veci.

Moireal

Na stare kolienocka sa aj tak vsetci scvrkavaju, lebo vapnik sa im vyplavuje z kosti a vysychaju im chrupavky. Ale to asi nieje to, co aj kazdy chce. Btw. dnesne deti su vazne dake vysoke, mozno za to moze privela masa s obsahom rastovych hormonov. Ja by teda radila obmedzenie masa a ked uz tak z bio chovu alebo od niekoho, kto chova zvierata.

ivike

Ahojte prosim vás neviete ako by by sa dala zmenšit lebo som vysoka a chcela by som sa znemšit keby sa dalo prosim vas skuste my niako pomôct

flossy

na problem ,,som prilis'' co sa tyka vysky...som absolutne alergicka.
je mi zle z ludi, co to riesia mimo svojej hlavy.
dajte sa niekam zavriet laskavo ked neviete zit svoj zivot s centimetrami ktore vam nadelila priroda.
kde je vola, tam je cesta.
normalny clovek sa nelutuje ale hlada sposoby.
kazdy ma bremeno, to svoje a to ze ty mas vysku s ktorou nie si spokoja.
nepoznam cloveka ktory si nevie prestavit nieco lepsie...
proste ale rozmyslat, ako sa zmenist alebo zvacsit je chore.
co by robili dvojmetrovi chlapi pripadne cez dva metre bez bab ako si ty?
kurva ved na nich mysli a nie na 170 cm!!!!

nenavidim tieto posrate zivotne paradoxy!!!
tak chces daco produktivne urobit alebo bojovat s veternymi mlynmi?! dpc ved to je fakt smiesne.
kazdy by sa ti mal vysmiat do ksichtu za tieto uvahy, nic ine si nezazluzis!!!

normalne trp jak tie trpaslicky a tie nie dost vysoke na modelku!
n ie si jedina tak preco by si to mala riesit?

je kopec ziraf a vacsina ludi ich tak ani nevola ale zavidi im a ty chces byt priemer naco?

povedz mi jak si viac nez 2m chlap najde dobru babu?

bude revat ze vacsina je malicka!

na velke hovno sa zmensis!!!!
chod do prdele, seres ma.

0vecka

sice stara tema ale neda mi to... to je ako ten ftip ze zlata rybka ide na dovolenku a zastupuje ju aligator... ked sa zlata rybka vrati tak sa ho spyta ze co bolo. Aligator ze ok ok pohoda bol tu jeden chlap a chcel ho mat az po zem.... tak som mu odhryzol obe nohy...

mifor

Obryňa, škoda, že sa nedá dať aspoň trochu z tvojej výšky mne. Ja mám zas celkom opačný problém, výšku 145 cm. Aj ja som zúfalá, ale nič s tým neurobím, tak sa nemá význam nad tým trápiť.

Punisher

Skús húlit trávu vela za den , tým sa s tela dostáva voda a to ta scvrkne po roku a pol uvidis zmenu :) , ale musís to robit pocas vývinu pretože potom je neskoro.