Manzel a internet

Príspevok v téme: Manzel a internet
tifany10

nemám sa s kým poradiť pri mojom probléme s manželom, ktorý nastal keď som zistila, že od kedy sme si dali zaviesť internet manžel začal využívať stránky na zoznamovanie,pokec,stránky so sexuálnou tematikou. Mnohý si povedia, že na tom nič nie je ale on tvrdil, že by len rád spoznal nových ľudí a pokecal s nimi. Priznávam som dosť žiarlivá. A tak keď začal tráviť viac voľného času pri internete ako sa zaujímať o dianie v rodine nenechalo ma to na pokoji.Niekoľkokrát moja otázka smerovala či si niekoho nenašiel alebo nehľadá.On tvrdil, že nie len tak chatuje, že na tom nie je nič zlé a nemám ho kontrolovať a obmedzovať.Sme spolu 15 rokov a máme 1 dieťa.Priznávam mali sme manželstvo, ktoré tiež postretli hádky a udobrenia ale nevedela som že by bol so mnou nešťastný. Spolu sme riešili každý detail i problém. Najväčšie problémy nastali, keď som si oťukla na aké stránky chodí.Nevedel ako začiatočník s počítačom, že sa dá pozrieť kadiaľ surfuje.Šok som zažila a takmer som sa zrútila až som zistila, že to jeho chatovanie nie je len také nevinné.Až som mu to povedala, že ma to strašne trápi čo robí, rozhnevala som ho ešte viac.Zahesloval počítač a pokračoval ďalej.Aby som ho nekontrolovala ako malého chalana.Ja som mu vysvetlila, že ho neustále milujem a neprajem si aby sa zoznamoval s inými ženami.Mne to nedala a začala som si overovať ďalšie skutočnosti. Zistila som, že nielen cez internet sa zabáva ale aj v telefone má uložené kontakty na nejaké ženy. telefony sme mali vždy k dispozícií, nemali sme ich zaheslované ve´d v minulosti nebol ani dôvod niečo tajiť.Zase som mu povedala, že som našla nejaké číslo neznámej ženy aby ma neklamal a povedal mi pravdu nech je akákoľvek, ked som sa spýtala či je to jeho nová priateľka tvrdil niekoľkokrát som sa ho pýtala, že to len kolegu prezývajú ženským menom.Ale na moje naliehanie vysvitlo bola to žena zo sexi privatu.Vraj poslal len jednu správu.Výpis ukázal, že tam opätovne niekoľkokrát denne volal.A to nezostalo len tak naďalej ma klamal, keď tvrdil že sa s nikým nestretáva ja som mu už nemohla uveriť.Začala som niečo zlé tušiť keď chodiť neskôr z práce vraj musel zostať dlhšie.Ja som bola nejaký čas o tom presvedčená.Ale našla som že telefonoval na ďalšie tel.čísla so sex.tematikou a výpis z telefonych hovorov to potvrdil.Po týchto mojich zisteniach mi raz zavolal, že zase musí zostať dlhšie v práci.No ja som zase nezostala len tak nečinne sedeť a čakať a zašla som mu naproti on to nevedel a našla som ho na žel.stanici ako si kupoval cet.ôístok a bol vychystaný nevedno kam.Nechcel mi to povedať keď som ho prekvapila nečakanou návštevou.Rozzúrilo ho to čo ho neustále kontrolujem a nedám mu dýchať.prosila som aby mi povedal pravdu kam ide, vraj mňa do toho nič.Zase sme sa pohádali.Potom po udobrení som z neho chcela vytiahnúť kam išiel povedal že do mesta XY.Tvrdil, že neklame a chcel ísť len tak sám na nákupy.No všade sme chodili spolu.Bolo to veľmi divné.ˇKeď si kupoval lístok netušil, že budem počuť koľko platí.Ja som si uvedomila, že cena za lístok, ktorú platil nezodpovedá cene do spomínaného mesta.A naďalej som zisťovala od neho či skutočne hovorí pravdu.Vraj už mi to povedal mám mu dať pokoj lebo odíde.No nakoniec som mu prezradila,že som počula sumu za lístok.Aby ma neklamal, že si to nezaslúžim no a potvrdilo sa, že chcel ísť úplne niekde inde.NO to všetko by som mu odpustila nakoľko ho stále milujem. Vraj on nikoho nemá. Asi som mala zostať ticho a tváriť sa, že o ničom neviem lebo nasledovali 2 mesiace hádok a udobrovania, nakoľko mi povedal že chce začať nový život a odísť odo mňa. No to som tušila, že už je zle.Len na moje naliehanie a prosby, že ho už nebudem kontrolovať neodišiel zatiaľ odo mňa. Tvdril, že chce mať pokoj a ja som žiarlivá histerka a už dávno si nerozumieme a necíti ku mne nič.Ja tomu nemôžem uveriť, že nikdy nenaznačil , že je so mnou nešťastný až do tej doby dokiaľ nezačal s tým nestálym chatovaním.Po poslednej hádke som ho uprosila aby to so mnou skúsil a dali sme si poslednú šancu.Len pod jeho podmienkou, že ho nebudem kontrolovať. Nechcem o neho prísť ale po tých výpisoch z hovorov, ktoré som našla neverím mu ako mi tvrdil že nemal inú ženu.nepochopím načo vyvolával na priváty keď s nikím podľa neho nič nemal.Tvrdil, že celé tie roky bol verný a čo mal z toho aj tak som ho podozrievala a žiarlila.Ale len preto že som cítila že sa odo mňa vzďaluje.začala som si preverovať niektoré skutočnosti.Uvažujem či je správne to držať umelo dokedy to vydržím veľmi sa trápim čo sa stalo.Prestala som vidieť do neho.Zostal uzavretý.Ďakujem za vaše názory a rady.Tifany

anjelik9

že ty si mu neverila? si sa ho mala spýtať čo by robil on keby sa chováš tak ako sa chová teraz on tiež by ti neveril si myslím aj keď ľahko by sa mu hovorilo keď to spravil on tebe a nie ty jemu

christy

tifany, chce to cas... a hlavne klud.. kazda jedna zena ti radi nehystercit, tym mu len ukazes ako ta ma v hrsti.. a o take zeny muzi nestoja a nebojuju..

vies co ho laka na ej mladej? ze ju chvilu nemoze mat, muzi su lovci.. surovo to znie, ale dopraj mu.. bud silna, strasne silna, uvidis aka budes potom na seba pysna..

hladat si nasilu teraz milenca nemusi byt tvoja priorita, ak by bol v tvojom okoli ale nejaky normalny muz, nevidim dovod preco neist von, na veceru, ci na kavu... nemusis sa silit do nicoho..

ked je pri tebe, mas este sancu vratit to do normalu, ale jedno by si si asi mala uvedomit, on tak skoro neprestane, bude ta skusat.. bud mila, ale odmerana.. chce akoze volny vztah? ok, spolu byvat mozte, ale urcite kym spava s inymi, mala by si mu kludne s usmevom navrhnut, aby ste si to zariadili tak, ze oddelene spalne :) som celkom zvedava co na to povie :) mnoho muzov uz v tomto bode minimalne pripusti, ze ci boha, ta maja sa ide je... :) (to bola reakcia mojho suseda, ktory tak ako tvoj muz urobil nieco podobne svojej zene)

tifany

Ja viem nehať ho ísť, aj o tom som veľa premýšlala, keď mi otvorene po hádke povedal aby som si našla iného možno budem šťastná.Vraj on potrebuje kľud a byť sám.Ale ja som bola spokojná s tým čo máme.Stačilo, že máme kde bývať obaja prácu a veľmi šikovné dieťa. A možno som len staromódna a nedokážem sa rozkolísať pre hľadanie nového vzťahu.Ja si nemyslím, že by som mala problém si niekoho nájsť.Podľa niektorých som kočka a na svoj vek vyzerám mlado.Keď sme s dcérou myslia si, že sme sestry.Neviem čo ho tak hecuje na tých 18-násť ročných.Tvrdí, že naše problémy že si nerozumieme boli už dávno predtým.Ale prečo sa nerozkolísal a rovno mi nenaznačil čo mu na mne vadí.ON je tichšej povahy, najradšej má kľud a ticho nech mu dajú všetci pokoj.Ale chytil druhý dych a teraz sa oháňna ako si nerozumieme.Neviem keby som bola ticho a nehala ho konať na čo všetko by som prišla dokedy by to tutlal.Myslím si alebo si to už nahováram, že po poslednú šancu mi dal a pristúpil na udobrenie len preto lebo sa mu nepodarilo zohnať voľný byt kde by sa mohol odísť.Normálne predomnou v zúrivosti telefonoval a dohadoval byt.Vyčíta mi, že celé tie roky bol verný a ja som mu aj tak neverila.No čo som také strašné povedala, keď som z času na čas sa spýtala či nemá inú.Pretože ma prehiadal a nevenoval mi pozornosť.Len ak bolo niečo treba vybaviť alebo urobiť.No tak samozrejme, že som sa ho na rovinu opýtala. A to už považoval za rýpanie.Samozrejme máte pocit, že ho už nelákate, keď len vy sa snažíte o nežnosti a on je chladný.Tvrdil, že on taký aký je a ak chcem nejakého panáka čo mi bude vešať okolo krku a rozprávať ako ma miluje a pritom ma podvádzať aby som si ho našla.napriek tomuto všetkému mi stále nie je ľahostajný.Nakoľko sme boli stále spolu keď sme prišli z práce a teraz keď prídem a on ešte nie je doma citím strašnú bezmocnosť a samotu.Povedal, že mu je všetko jedno.Ja aj tak mám stále podozrenie, že bude pokračovať v tom čo začal, ale pokiaľ budem ticho a nesondovať bude pri mne.

gima

christy nie je umenie cloveka OPUSTIT pri prvom probleme,ale je UMENIE pri nom zostat a podrzat ho a tak
ked som nastvana,tak by som toho cloveka vystrelila na mars,ale ked sa ukludnim a zacnem rozmyslat normalne tak by som ho nevymenla za nic na svete a nevadia mi na nom ziadne chyby i ked ich mam-VED KTO SME BEZ CHYBY
a presne ako pises v kazdom veku sa da vo vztahu nieco hladat nove-zaujimave-LEN TO MUSIA CHCIET OBIDVAJA-TOTO JE VELMI DOLEZITE

christy

gima.. pekne si to napisala to o tom, ze cim dlhsie si s niekym, tym ho mas radsej.. aj mne so to zacina cim dalej tym viac pacit.. to objavovanie aj po rokoch, tie zmeny, drobne nuansy spravania, nove, ine pocity... aj vztah vie dozrievat.. je to pekne.. presne o toto sa vel ludi zbrklo pripravi, ked z jednej blbosti urobia nieco neprekonatelne...

gima

doubledog-asi bude na tom nieco pravdy,je vela ludi,co po niecom tuzia a ked to dostanu omrzi ich to a idu zasa dalej a nezalezi im na tom ako sa ten sklamany clovek citi/ja osobne,cim viac som s nejakym clovekom,tym viac ho mam rada,a aj s chybami co ma,ale bohuzial,su ludia,ktory nevedia tolerovat nic,ale im sa musi tolerovat VSETKO/

christy

anandang.. uff celkom sila zazit take cosi, ze kricanie pod oknami manzela :) to vazne?? :)

doubledog.. treba sa vediet zastavit v tom hladani :)

anandang

milá Tifany10! Myslím si, že Liana...323 ti dala úplne perfektnú radu, len sa jej držať :)

S väčšinou príspevkov sa stotožňujem, len by som chcela poznamenať: daj pozor, aby si sa neponižovala, prosíkanie a srdcervúce scény v takýchto situáciách nezvyknú zabrať. Moja kamoška sa váľala na kolenách pred bývalým, bozkala mu nohy, kričala mu vyznania lásky pod oknom, vyhrážala sa samovraždou... čím viac sa ponižovala, tým viac od nej chcel mať pokoj... toť len taký príklad na výstrahu :)