Manzel a internet

Príspevok v téme: Manzel a internet
tifany10

nemám sa s kým poradiť pri mojom probléme s manželom, ktorý nastal keď som zistila, že od kedy sme si dali zaviesť internet manžel začal využívať stránky na zoznamovanie,pokec,stránky so sexuálnou tematikou. Mnohý si povedia, že na tom nič nie je ale on tvrdil, že by len rád spoznal nových ľudí a pokecal s nimi. Priznávam som dosť žiarlivá. A tak keď začal tráviť viac voľného času pri internete ako sa zaujímať o dianie v rodine nenechalo ma to na pokoji.Niekoľkokrát moja otázka smerovala či si niekoho nenašiel alebo nehľadá.On tvrdil, že nie len tak chatuje, že na tom nie je nič zlé a nemám ho kontrolovať a obmedzovať.Sme spolu 15 rokov a máme 1 dieťa.Priznávam mali sme manželstvo, ktoré tiež postretli hádky a udobrenia ale nevedela som že by bol so mnou nešťastný. Spolu sme riešili každý detail i problém. Najväčšie problémy nastali, keď som si oťukla na aké stránky chodí.Nevedel ako začiatočník s počítačom, že sa dá pozrieť kadiaľ surfuje.Šok som zažila a takmer som sa zrútila až som zistila, že to jeho chatovanie nie je len také nevinné.Až som mu to povedala, že ma to strašne trápi čo robí, rozhnevala som ho ešte viac.Zahesloval počítač a pokračoval ďalej.Aby som ho nekontrolovala ako malého chalana.Ja som mu vysvetlila, že ho neustále milujem a neprajem si aby sa zoznamoval s inými ženami.Mne to nedala a začala som si overovať ďalšie skutočnosti. Zistila som, že nielen cez internet sa zabáva ale aj v telefone má uložené kontakty na nejaké ženy. telefony sme mali vždy k dispozícií, nemali sme ich zaheslované ve´d v minulosti nebol ani dôvod niečo tajiť.Zase som mu povedala, že som našla nejaké číslo neznámej ženy aby ma neklamal a povedal mi pravdu nech je akákoľvek, ked som sa spýtala či je to jeho nová priateľka tvrdil niekoľkokrát som sa ho pýtala, že to len kolegu prezývajú ženským menom.Ale na moje naliehanie vysvitlo bola to žena zo sexi privatu.Vraj poslal len jednu správu.Výpis ukázal, že tam opätovne niekoľkokrát denne volal.A to nezostalo len tak naďalej ma klamal, keď tvrdil že sa s nikým nestretáva ja som mu už nemohla uveriť.Začala som niečo zlé tušiť keď chodiť neskôr z práce vraj musel zostať dlhšie.Ja som bola nejaký čas o tom presvedčená.Ale našla som že telefonoval na ďalšie tel.čísla so sex.tematikou a výpis z telefonych hovorov to potvrdil.Po týchto mojich zisteniach mi raz zavolal, že zase musí zostať dlhšie v práci.No ja som zase nezostala len tak nečinne sedeť a čakať a zašla som mu naproti on to nevedel a našla som ho na žel.stanici ako si kupoval cet.ôístok a bol vychystaný nevedno kam.Nechcel mi to povedať keď som ho prekvapila nečakanou návštevou.Rozzúrilo ho to čo ho neustále kontrolujem a nedám mu dýchať.prosila som aby mi povedal pravdu kam ide, vraj mňa do toho nič.Zase sme sa pohádali.Potom po udobrení som z neho chcela vytiahnúť kam išiel povedal že do mesta XY.Tvrdil, že neklame a chcel ísť len tak sám na nákupy.No všade sme chodili spolu.Bolo to veľmi divné.ˇKeď si kupoval lístok netušil, že budem počuť koľko platí.Ja som si uvedomila, že cena za lístok, ktorú platil nezodpovedá cene do spomínaného mesta.A naďalej som zisťovala od neho či skutočne hovorí pravdu.Vraj už mi to povedal mám mu dať pokoj lebo odíde.No nakoniec som mu prezradila,že som počula sumu za lístok.Aby ma neklamal, že si to nezaslúžim no a potvrdilo sa, že chcel ísť úplne niekde inde.NO to všetko by som mu odpustila nakoľko ho stále milujem. Vraj on nikoho nemá. Asi som mala zostať ticho a tváriť sa, že o ničom neviem lebo nasledovali 2 mesiace hádok a udobrovania, nakoľko mi povedal že chce začať nový život a odísť odo mňa. No to som tušila, že už je zle.Len na moje naliehanie a prosby, že ho už nebudem kontrolovať neodišiel zatiaľ odo mňa. Tvdril, že chce mať pokoj a ja som žiarlivá histerka a už dávno si nerozumieme a necíti ku mne nič.Ja tomu nemôžem uveriť, že nikdy nenaznačil , že je so mnou nešťastný až do tej doby dokiaľ nezačal s tým nestálym chatovaním.Po poslednej hádke som ho uprosila aby to so mnou skúsil a dali sme si poslednú šancu.Len pod jeho podmienkou, že ho nebudem kontrolovať. Nechcem o neho prísť ale po tých výpisoch z hovorov, ktoré som našla neverím mu ako mi tvrdil že nemal inú ženu.nepochopím načo vyvolával na priváty keď s nikím podľa neho nič nemal.Tvrdil, že celé tie roky bol verný a čo mal z toho aj tak som ho podozrievala a žiarlila.Ale len preto že som cítila že sa odo mňa vzďaluje.začala som si preverovať niektoré skutočnosti.Uvažujem či je správne to držať umelo dokedy to vydržím veľmi sa trápim čo sa stalo.Prestala som vidieť do neho.Zostal uzavretý.Ďakujem za vaše názory a rady.Tifany

nexus

..no 15 rokov, je to kriticky vek...to sa radi rozpadavaju manzelstva...
lebo ohnik vyhasne...a to uz je potom na draka...
porozhliadni sa ty radsej po niekom inom a upgradeuj manzelstvo :)))