Nador na mozgu

Príspevok v téme: Nador na mozgu
daan

Caute,

chcem sa opytat ci mate niekto skusenosti s liecbou s B17 alebo s vitaminom C? Viete mi niekto poslat najidalnejsie davkovanie ci uz b17 alebo vitaminu C. Mojmo otcovi (vcera 59 rokov)diagnostikovali po kolapse na jesen 2009 neoperovatelny nador na mozgu. Podla CT a MR glioblastom multiforme, ale biopsia skor ukazuje na Low grade. Otec mal v novembri radioterapiu, a potom chemoterapiu. Bol na tom celkom dobre. Akurat do posledneho chema sa otcov stav zhorsuje. Asi mesiac dostava 500mg B17 2tabl 3xdenne po jedle a enzim 1tabl 3x denne.
Od vcera sme zacali ockovi podavat namiesto tabletiek inekcie B17 2ampulky 1x denne a enzim rovnako. Tak dufam a verim ze mu to pomoze. Ocko teraz uz v podstate ani nevie chodit, jedine s velkymi problemami ked ho drzime a ide snim. Nohy ho nechcu posluchat. A je z toho vsetkeho velmi deprimovany, zklesly a smutny. A co je horsie sa mi zda ze ako keby ani neveril ze sa vylieci. Aj ked my sa mu snazime robit naladu a povzbuzovat ho.

Prosim mate niekto skusenost s nadorom na mozgu?

Prosim vas o radu. Existuje v SR alebo CZ alebo Rakusku klinika kde liecia rakovinu tymito metodami?

PROSIM O RADU, MOZETE MI ODPOVEDAT PRIAMO NA inmode@inmode.sk

dakujem, DAAN

slniečko_xxl

IDenzl: Ak nevieš aký je rozdiel medzi vitamínom B12 a B17, je ťažké s tebou o niečom debatovať. :-)

lDenzl

slniecko- uz nemam chut tu niekoho presviedcat o vitamine B12,ze je to hovadina.Je to jedno. Robte si co chcete.
Kazdy si za svoj zivot a rozhodnutie nesie zodpovednost.

slniečko_xxl

mirka 23: Prečo na Damina? To je tajné? Prečo nie je na ich stránke napísané dávkovanie?

IDenzl: Co som napisalo zle? Si myslim ze ty o tom nemas sajnu.

slniečko_xxl

1. Okamžite ukončiť chemicko-ožarovacio-chirurgickú ličbu.
2. Prejsť na zdravé jedlo, bez cukru! Vylúčiť živočíšne bielkoviny (mlieko, mäso...), jesť rastlinnú stravu vrátane strukovín, robiť si šťavy z rozmixovanej zeleniny, jesť cesna, dopĺňať vysoké dávky vitamínov, okrem A, D a B6 ktorými sa možno predávkovať.
3. Lieky:
Ucinna davka vitaminu B17 na liečenie rakoviny pre 80 kg človeka je v tabletkovej forme 5 gramov, alebo 400 mg injekčne, denne.
Vitamín C treba dávkovať až po hranicu hnačky, dosť sa to líši u každého pacienta a mení sa to aj v priebeho dňa.
Graviola blokuje prísun ATP do nádorových buniek ktoré sú vybavená bunkovou punpou na odstraňovanie B17.
Beta glukan 1,3/1,6 D – silne podporuje imunitný systém. Podáva sa v kapsulách. Aktivuje makrofágy už po 72 hodinách po začiatku užívania.
Enzými rozpúšťajú hrubú bunkovú stenu rakovinových buniek, ktorými sa maskujú pred imunitným systémom.