Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bojím sa isť k doktorovi

Príspevok v téme: Bojím sa isť k doktorovi
Tomáš

Ahojte všetci mám 16 rokov a už teraz mám problémy s trávením..
Mám hnačky cca 2-3 krat do týždňa,a tiež mám často pocit tzv. "nedokonalého vyprázdňenia" aj ked potom už na wc fakt nepotrebujem.Ale hlavný problém je môj strach riešiť problém s doktorom.

Prosím dajte mi niekto aspoň malý znak čo to môže byť,alebo aspoň povzbudiť ma k doktorovi.

Ja sa najviac bojím že mi zistia nejakú rakovinu hrubého čreva aj ked také príznaky nemám.

Dakujem každému kto napíše svoj názor a postoj.

Tomáš

Ahojte,Dnes som sa teda odvážil ísť k doktorke a tá ma hned poslala na ultrazvuk.
Tam mi našťastie nič nenašli.
Ale musia mi porobiť ešte pár testov/krv,moč,stolica/ hlavne dúfam že ma nepošlú na sondu.

matamata dúfam že to celiakia nieje pretože ja som veľký vyjedač.Aj ked som chudý :)

lDenzl

Chod za lekarom a nech ti urobia kompletne vysetrenie na laktozu a pod.
Zrejme to bude alergia a ta sa aj takym sposobom zacne prejavovat.
Potom daj vediet.

Tomáš

Ja mám hlupácky dojem že je to hlavne s tých mliečnych výrobkov.Pretože ked beriem kvapky Hylak Forte je všetko v pohode ale jakmile príde do môjho jedalníčka syr alebo iný mliečny výrobok je to o tom istom.
Slniečko ja ťažkosti nemávam som zdanlivo zdravý človek,jediné ťažkosti mám s týmto.

Dakujem vám.

slniečko_xxl

Hmm. Napíš sem všetky príznaky a problémy ktoré máš, aj keď zdanlivo nesúviasia s tvojimi tráviacimi ťažkosťami. Všetky lieky ktoré berieš a všetky podstatné zákroky na tvojom tele. Neliečia sa jednotlivé choroby. Telo sa lieči ako celok. Nemôžeš jednu chorobu vyliečiť a druhú si nechať.

lDenzl

Povzbudzujem ta........chod k doktorovi.
A kup si vlakninu a probiotika a skus obmedzit na tyzden mliecne produkty.