zomrela moja mamicka

Príspevok v téme: zomrela moja mamicka
kvetuskaa7

Pred mesiacom mi zomrela moja milovana mamicka.Dostala mozgovu prihodu a silne krvacanie do mozgu,cely mozog bol zaliaty krvou.Lekari mi hned po prevoze do nemocnice povedali,aby sme sa pripravili na najhorsie,pretoze mamicka uz upadla do komy.Tri dni bola v umelom spanku(v kome)a 22.3.2010 vecer mi telefonovali,ze bohuzial zomrela.Velmi tazko mi je,vela si poplacem.Velmi casto kladiem otazku PRECO???preco lekari nepomohli,uz aj neurolog odmietol operaciu...preco???

titi...

Kvetuška musíš sa zmieriť tým,že ju už nikdy neuvidíš.To pekne si sa vyjadrila v srdci ju máš...aj pred očami to určite máš ako si ju hladkala...ja to ešte furt cítim ako som sa na nu pozerala do rakvy pokiaľ ju nezatvorili.Ten pocit,mala som to taký akoby som ju nechcela pustiť...Fotky som nespravila,to mi je ľuto.Aj tak ju mám pred očami ked sa sustredím na to.Otca mám v telefone.To bola tá moja reakcia,rýchlo som vytiahla telefon ked sme boli v márnici sami s manžeľom,a spravila som fotky.Neviem prečo,vtedy som to tak cítila musím to urobiť,aby niečo mi tu zostalo.Odvtedy ked je mi veľmi smutno ked po nom tužím tak sa do toho pozrem.Väčšinou ked som sama,tichučko si poplačem a idem dalej.Bud silná,ži svoj život,aj tovja mama by to chcela.Určite by nechcela aby si stále plakala,aby ti bolo smutno.Ked moja zomrela,sesternica mi povedala.Ked je mi tak nanič nech sa pozriem hore na nebo.Mám si vybrať jednu hviezdu,mám si myslieť na to,že mama ma vidí,že sa na mna pozerá,že mi dodá silu,lebo chce aby som bola šťastná.Nech si myslim na to,ona ma stráži...Musíš nájsť nejaké východisko,neboj sa časom to prebolí,dostaneš sa z toho!Ináč rada by som vedela koľko máš približne rokov,mám taký pocit,že si mladučká,držím ti palce...

kvetuskaa7

RNG,mas uplnu pravdu v tom,ako tu pises o ("tzv"udrzbe),tazko sa viem zmierit s tym,ze mi mamka zomrela na take silne krvacanie do mozgu.Viem,ze nebolo pomoci,len som si to v tom okamihu ked mi to oznamili som si nic zleho nechcela pripustat.Stale som chcela pocut len to,ze sa z toho mamka dostane.Ked mi lekari povedali,keby aj bola ta nadej na prezitie,tak by som mala mamku len taku,aku som ju 3 dni videla v kome bez pohybu...tazko sa mi to hovori,ale ako ziva mrtvola na pristrojoch.

purblanka

Ak veríš v Boha a držíš sa jeho zásad,ktoré sú napísané v Biblii,uvidíš svoju mamičku-ja tiež nemám otecka.

purblanka

ak veríš v Boha,tak v Biblii je napísané,že príde čas,ked ľudia budú kriesení z mrtvych.Ked Boh tvoril zem a ľudí,neplánoval smrť.Prvym ľudom povedal,že nesmu zjesť zo stromu poznania,ak to urobia že zomrú.Takže porušili príkaz Boha,a tak ľudstvo začalo starnúť,zažívať choroby,a zomierať.Boli to prví ľudia,preto,všetci teraz takto trpíme.My sme potomkovia Adama a Evy.

kvetuskaa7

zulik,vies je to velky rozdiel,ked aj si tak daleko od mamky,ale vies ze ju mas na zive a mozes sa s nou aj ked cez mobil porozpravat.Dnes su tomu 2 mesiace,co som naposledy videla,hladkala moju mamicku a uz len v srdci ju mam a nikdy ju uz neuvidim.Je mi velmi tazko,smutno...Neviem sa zmierit s tym,ze uz nikdy nebudem pocut hlas mojej mamky,nikdy ma nepohladi...

zulik

nie,nie ja svoju maminu mam.ale byvam v zahranici asi 1200 km od domova a strasne casto mi nasi chybaju.hlavne mamina ak potrebujem poradit a tak,alebo ju len vidiet,objat...2x do roka chodime domov,na slovensko.
Kvetuskaa; ta bolest co citis je strasna,ako sa hovori"cas vsetko zahoji......drzim ti palce,bud silna a stastna