Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Toto má byť článok? na tom sa mám zasmiať?

Príspevok v téme: Toto má byť článok? na tom sa mám zasmiať?
neviemNIck

Nedokážem pochopiť, ako môže byť na internete takýto článok. Teda vlastne áno chápem. Možno sa to niektorím ľuďom páči alebo ....
Pripadá mi maximálne úbohý. To vyjadrovanie, štylistika...
Len by som chcela vedieť váš pohľad na to. Ja možno príliš preháňam a nepozerám sa na to z pohľadu alebo teda nechcem to pripustiť z pohľadu "švandy" (t.j. srandy). Je mnoho časopisov resp. stránok na internete, kde sa píšu obsahovo takto podobné veci ale úplne inak. Na úrovni.
A ona tam ešte píše že neklesla?
Myslím , že klesla. Nenávratne.
Úbohosť. A to mám 17 rokov. Moje tvrdenie sa zas potvrdzuje. Niektoré -nástky sú ešte inteligentnejšie ako niektoré -iatky.
Nech sa páči - článok nad ktorým sa, viem, maximálne zbytočne pohoršujem.

lesk.cas.sk

cajik

ved to je zamer toho clanku, pisat to takym "akoze modernym bratislavskym" stylom :) nie je to naozaj :D chvalabohu

lost

58. pribehov, no teda uprimnu sustrast tomu kto to vsetko precital :D
Ja som to tusim vzdal uz po prvom clanku, to su take nezmysli, ze to musela pisat naozaj psych. chora osoba :D
Hlavne tie slovicka typu .. vlastne vsetko

Boze, ochranuj ma, nech taku pipinku nikdy nestretnem, DAKUJEM!

swistica - mas dobry postreh aj uvazovanie :)

neviemNIcK

nie swistica nerobím žiadnu reklamu. Nanajvýš nie takto podradným stránkam. Nebudem sem predsa kopírovať celý text. Alebo radšej som mala...?

swistica

kazdopadne neviem ci je to zamer, alebo nahoda, ale tym ze si zalozil tuto temu, tak robis reklamu a zvysujes pocet kliknuti na danu stranku :-)

christy

zvykaj si :) nas slovensky netpristor je blny podobneho balastu.. pisat je v mode.. uroven je slaba, az zalostna, ale ked chces nieco hodnotne citat, urcite nie na lesku, dive a podobnych strankach..

AdamKrt

Podla toho nazvu -hadam, ze Cicuska Pipinka bude parodia na Pipinu z Mafstory ? Taky parodicky blog :)

Keby to bolo naozaj, tak to ani pisat nedokaze na ten web... :)
----------
Nic, nad cim by sa mal clovek rozculovat...