Je to normalne?

Príspevok v téme: Je to normalne?
jezibaba

Ahojte mam 25 dve deti som sama s nimi,byvam u rodicov,mame velky dvojposchodovy dom mam 4mladsich surodencov takze doma sme 9.mame kazdy vlastu izbu.No ja som doma na materskej takze vsetko je na mne.Ja stale upratujem kazdy den aj rano aj poobede,problem malokto si u nas po sebe uprace.Snazim sa aby bolo stale navarene nieco upecene upratane.Ale nikto si to nevazi.Mama pride 10.30 rano z roboty je upratane,poperiem vyvesim to,bud varim ja alebo ona.ja ked varim tak zacnem skor ona kym sa priberie tak je aj 13hod,lebo ona musi najprv nieco ine a potom varit ako keby nemohla najprv dat varit a potom nieco popri tom robit.Ja to dokazem robit tak ze si dam prat a upratujem a kym upracem sa operie a vyvesim to.Alebo dam piect kolac a medzi tym umyjem riadi.Dufam ze to chapete.no pride sobota sme skoro vsetci doma ale ked ja nezacnem upratovat tak to nebude upratane,ako to viem?kolkokrat som sa aj ja na to vykaslala a nikto to neurobil aj tak som musela ja.A niekto mi bude vykrikat ze aj tak nic nerobim,ale ked je navarene upratane to sa vzdy samo to ja nie.oni budu sediet pit kavu ja blba nepijem a ja beham z handrou metlou a este ked nieco chcem je zle.A to mi budu aj iny ludia hovorit ale ty musis lebo si stale doma,a ked ta nebiju a mas co jest nemas sa co stazovat.Je to moja chyba beriem si vsetko tak osobne ssom citlivka a prehnane dobra na seba?neviem poradte mi

anjelik9

no ved jasne že každy chce mat pri sebe daku spriazenu dušu len pre seba niekoho ku komu sa môže pritulit čo ho pochopi a aj scasti ocina nahradi taky ten muzsky vzor...no tak pekne povedane robia si z teba debila lebo ste same baby doma a ty jedina im robis služku a si myslim že deti su dost veľke na to aby sa nemohli na ne vyhovarat že nemohli upratat ved sa pohraju aj chvilku same abo jedna da na ne pozor dve upratuju a potom sa vymenia ale tak toto je príklad toho že ked si dakto chce nájsť výhovorku tak si ju nájde len nepochopím že im to nepríde blbé a tvoja mamina im nič nepovie

jezibaba

A este ked si chcem najst partnera tak mi kazdy a nie len z rodiny povie ze na co mi bude ze mi je dobre aj bez chlapa,ako vedia ako mi je?Ano vsetci naokolo su zadani a nie su sami ako ja ,ja som cierna vca rodiny.Ale ja nie som robot ani zo zeleza ja tiez potrebujem aby ma niekto lubil ale to nikto nechape

jezibaba

neviem ci som taka blba ale mne to neda neupratat,tak 24,21 a 15 ano chodia do skoly aj do prace len nechcu pochopit to ze ked budu mat vlastne rodiny a pracu ze to za nich nikto neurobi len ak by mali sluzky doma.Dcera ma 5 a syn 3r

anjelik9

jaaaj no tak ty povedz tiež že nemáš čas robiť bo strážiš deti...a môžem sa spýtať koľko majú rokov a ako staré máš deti? bo mne sa zdajú dievčence lenivé...a inak kto robil u vás poriadok než si zostala na materskej?