Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa dostat do dochodku ?

Príspevok v téme: Ako sa dostat do dochodku ?
lost

Kolko rokov musim pracovat, aby som mohol poberat dochodok? :-)

Je to tak, ze vek do dochodku je 62 rokov, tak musim racovat 44 rokov, teda od 18. roku zivota ?

Alebo ak studujem do 26. tak taktiez idem do dochodku v 62. ?

Alebo mozem byt aj nezamestnany a v 52. roku zivota ziskat pracu a pracovat do 62. ?

Hlavne mi ide o to, ze kolko dlovek musi pracovat, aby sa kvalifikoval pre dochodok :-)

jajka001_

:))) tak tomu ver, a k tomu - vytvárajú skutočné hodnoty. si predstav ze ides okolo nejakej stavby a hrdo povieš, ja som toto postavil :)

datelinka

samozrejme že to speje do takého bodu, že ľudia budú umierať skôr, ako sa dostanú do dôchodkového veku. najmä tí, ktorí majú fyzicky náročné zamestnanie :-(

jajka001_

ale šak kto by z toho dôchodku slušne vyžil. človek nie je stavaný na ničnerobenie, preto vymyslel prácu. ved mohol kludne visiet na strome, ale on že neee, idem pre palicu a ulovim si cosi :))

mate59

lost - nič nenarobíš, si v situácii mladosť v prdeli a do dôchodku ďaleko,nič iné ti asi nezostáva,asi len makať, kým ťa nevynesú z roboty nohami dopredu....
ale to nás čaká všetkých.

lost

jaj tak to su nevyhodne pravidla pre mna :D

ja ze to pojde ze si oberiem 15*12 = 180 prac a za jeden mesiac mozem ist na dochodok :D

ale neee...

no len tak zo zvedavosti, kolko rokov si budem musiet odpracovat :)

ale osobne sa na ten dochodok vobec nespolieham...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.