Syndrom strateneho penisu

tibike811

je mozne, ze tvoja muslicka ma schopnost sa rychlo roztiahnut, a aj "znecitliviet" (ked citis prst, ale penis uz nie). skus preto prienik dvomi penismi ;-)

lulilaaa

Myslim si to preto, lebo ho necitim ani ja. Ale ako som uz pisala, dokonca jeho prst citim lepsie.
Neskocila som mu na to hned, trva to uz tri roky. A chcela by som to riesit.

Vobec nemam predstavu ako by to v posve malo byt. resp neviem to porovnat. Ked tam mam prst tak citim moje steny zo vsetkych stran, ale prst tam ide lahko. Tak ja neviem.
A dakujem kogelove cviky urcite vyskusam, uz som si o nich vela nasla.

odpoved

tak tiez si myslim,z e je problem v partnerovi a nie v tebe, ked to to aj doktor potvrdil. Ale ak by si to chcela vylepsit tak skus kogelove cviky/gaj do google/, daju sa cvicit vsade:)v praci, v mhd v rade v tescu:P tebe to zlepsi orgazmus, partnera tym potesis, aj v neskorsom veku nebudes mat inkontinencne problemy..

tibike811

no ked sa straca erekcia, jasne ze vnik penisu (suloz) je nemozny... len nechapem, preco podozrieva priatel teba, a ty ihned mu to "zozeries"... samozrejme, o erekciu sa mu mozes (ciastocne) pricinit, ale ked mu myslienky behaju kade-tade - neda sa cudovat... mozno ho tiez sulozenie nebavi.
btw, je nadherne, ked je muslicka prevlhcena, nie je to ziadna zavada!

lilulaaaa

Za gynekologom som bola a povedal, ze som uplne v poriadku. vraj skor opak lebo sa do mna nemohol dostat.
Napriklad priatelov prst citim lepsie nez jeho penis a to ho nema maleho. Nerozum,iem, lebo predtym som tento problem nemala.

AdamKrt

To by som nerobil, budes mat potom problem pri porode. Daj sa vysetrit gynekologom a opytaj sa ho na nazor. Pochybujem, ze ju mas taku obrovsku. Skor to moze byt vyhoda pri rodeni. Dalej to mas ako vyhodu pri pastovani/fistingu, kde mozes zazit ine pekne pocity :)

Ked mas hocijaku polohu, tak minimalne na jednu stranu vaginy musi penis tlacit vzdy. Vagina je predsa aj tak v normalnom stave zlepena a nie otvorena ako nejaka trubka.

Mozes este skusit kegelove cviky, tie posiluju svaly tam dolu a mas potom lepsi stisk, pritlak. Niektore zeny napr. v azii dokazu s takto vypracovanymi svalmi otvorit napr. flasu od piva, ci bez suloze, len stahovanim svalom priviest partnera k orgazmu...